RozrywkaAdam z "Rolnik szuka żony" znów zabiera głos w sprawie romansu z Teresą

Adam z "Rolnik szuka żony" znów zabiera głos w sprawie romansu z Teresą

Adam z "Rolnik szuka żony" znów komentuje plotki
Adam z "Rolnik szuka żony" znów komentuje plotki
Źródło zdjęć: © kadr z programu

16.02.2022 14:20, aktual.: 16.02.2022 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnik ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" był kandydatem na partnera rolniczki Kamili. Nie udało mu się stworzyć z nią relacji, ale mówi się, że jego partnerką została inna uczestniczka show. Adam komentuje sprawę.

Adam do programu "Rolnik szuka żony" trafił jako kandydat na partnera pięknej rolniczki Kamili. Niestety ta okazała się mocno wybredna i niezdecydowana. Ostatecznie program skończyła jako singielka. Adam, którego odrzuciła, podobno związał się z inną uczestniczką show.

Mowa o Teresie, która była kandydatką rolnika Stanisława. W programie nie znalazła miłości. Jednak po tym, gdy do sieci wyciekło zdjęcie z prywatnej imprezy uczestników kilku edycji "Rolnik szuka żony", na którym Teresa siedzi na kolanach Adama, pojawiły się plotki o ich związku.

Teraz w rozmowie z portalem bia24.pl Adam odniósł się do plotek.

- Fakt, spotkaliśmy się później na jednej z imprez, które są organizowane właśnie przez uczestników. To czy z kimś jestem, czy nie, chciałbym zachować na razie tylko dla siebie. Zgłosiłem się do programu, co oznacza, że jestem otwarty na miłość. Czy znajdę ją teraz, czy za pięć lat, nieistotne. Istotne jest to, że chcę stworzyć trwałą relację, nie interesują mnie przelotne znajomości.

Adam przyznał też, że dzięki programowi jego popularność wzrosła i dostaje mnóstwo wiadomości od kobiet.

- To miłe, ale po czasie męczące, zwłaszcza jeśli dostaję wiadomości od kobiet, które są w związkach, a proponują mi spotkania. Nie szukam przelotnych znajomości, więc takie spotkania nie wchodzą w grę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także