Trwa ładowanie...
d11naxc

Adam Niedźwiedź z "Top Model" w szpitalu

"Oczodół trzeba było posklejać" - pisze Adam Niedźwiedź. Były uczestnik "Top Model" pokazał zdjęcie ze szpitala, czym wywołał niemałe poruszenie na Instagramie. Przy okazji pokazał posiłek, jaki dostał na oddziale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Niedźwiedź z "Top Model" pokazał zdjęcie ze szpitala.
Adam Niedźwiedź z "Top Model" pokazał zdjęcie ze szpitala. (Instagram.com)
d11naxc

Adam Niedźwiedź był uczestnikiem 6. edycji "Top Model". 22-letni wtedy Adam zaszedł dość daleko w programie. Zdobył sympatię widzów i internautów. Chłopak jest aktywnym zawodnikiem MMA, trenerem brazylijskiego jiu-jitsu - utrzymuje się z tego. Dodatkowo uprawia boks, tajski boks i zapasy. Studiuje na AWF-ie. Ostatnio przekonał się, że sport to nie zawsze zdrowie.

Zobacz: Prolog - Ałbena Grabowska

Adam ma spore grono obserwatorów na Instagramie. Ponad 110 tys. internautów śledzi jego poczynania w świecie mody i w sporcie. Model/zawodnik MMA pokazał zdjęcie ze szpitala, które wywołało poruszenie wśród fanów.

d11naxc

"Kapitan schodzi ze statku ostatni" - pisze pod zdjęciem, na którym widać, że przeszedł zabieg w szpitalu. Co się stało? To pytanie pojawia się w komentarzach nie raz.

"Oczodół trzeba było posklejać, podwójne widzenie. Takie bajerki mi sport tym razem zafundował" - skomentował Adam.

W komentarzach żartował z całej sytuacji. Na Instastory humor też się go trzyma. Adam pokazał np. jak wyglądał jeden z posiłków, które dostał w szpitalu. Suchy chleb z kawałkiem masła i serek topiony jako dodatek. "Ktoś wpada na kolację?" - żartuje Niedźwiedź. Mniej zabawnie wygląda jego oko po zabiegu, które też pokazał na krótkim filmiku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Top Model. Dawid Woskanian wywołuje kontrowersje? Jeśli tak uważacie, to się mylicie

d11naxc

Podziel się opinią

Share
d11naxc
d11naxc