Adam Małysz wspiera żonę. Przychodzi na jej treningi

Adam Małysz wspiera żonę na treningach
Adam Małysz wspiera żonę na treningach
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Stankiewicz

13.08.2021 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Małysz bierze udział w 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Z tego powodu trenuje intensywnie u boku Stefano Terrazzino. Wspiera ją jej mąż.

Izabela Małysz, która do tej pory pozostawała raczej w cieniu męża i zajmowała się wychowywaniem ich córki Karoliny, postanowiła, że nadszedł czas, by zacząć realizować swoje marzenia. Dlatego przyjęła propozycję udziału w show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie towarzyszyć będzie jej Stefano Terrazzino. Jako że premiera już za pasem, trwają intensywne treningi do programu.

W rozmowie z Plejadą Terrazzino zdradził, że Adam Małysz często przychodzi na treningi żony.

- "Taniec z gwiazdami" chcę robić jak najlepiej. Jestem bardzo skupiony na pracy. Całą uwagę poświęcam Izie i naszym wspólnym treningom. Adam jest często na treningach. To wspaniały człowiek. Sam zna świat sportu. Jesteśmy wszyscy profesjonalistami.

Dodał, że uważa ich małżeństwo za bardzo dobrze dobrane.

- Teraz, jak poznaję Izę, ona jest taka zadziorna, taka góralka. Adam jest wrażliwy, a Iza za niego taka silna. Uważam, że to super sprawa.

W najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", która rusza w jesiennej ramówce, zobaczymy 10 par. Na parkiecie u boku profesjonalistów zmierzą się: Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kajra, Radek Liszewski, Sylwia Bomba, FitOld Boy, Juras, Kinga Sawczuk, Oliwia Bieniuk i Denis Urubko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także