Trwa ładowanie...
27-10-2015 14:01

Adam Kraśko rozważa drastyczne metody odchudzania

Adam Kraśko rozważa drastyczne metody odchudzaniaŹródło: ONS.pl
d139vs3
d139vs3

Gospodarz z Podlasia zyskał popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony", w którym chciał znaleźć miłość swojego życia. Niestety ten plan się nie powiódł i rolnik nadal pozostaje kawalerem. Choć program z jego udziałem się skończył, Kraśko wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Wystąpił m.in. w show telewizji Polsat "Celebrity Splash", a także pojawił się w programach kulinarnych "Hell's Kitchen" i "Top Chef".

Pomimo sporej popularności Kraśko narzeka na brak zainteresowania u płci pięknej. Według najpopularniejszego rolnika w Polsce spowodowane jest to jego sporą nadwagą. Celebryta próbował już ćwiczeń i drakońskich diet. Do tej pory żadne podjęte próby nie okazały się skuteczne, gdyż Adamowi trudno się oprzeć kulinarnym pokusom. Kraśko marzy o zrzuceniu wagi, dlatego też myśli nad bardziej drastycznymi metodami odchudzania.

- Planowałem zabieg zmniejszenia żołądka. Dostałem skierowanie na gastroskopię i wykryto u mnie wrzody żołądka - mówi Adam w rozmowie z "Super Expressem".

Wyniki badań zmotywowały celebrytę do zadbania o własne zdrowie, jednak wykluczyły operacyjne zmniejszenie żołądka. Dlatego też najsłynniejszy rolnik w Polsce zastanawia się nad innym sposobem, który poskutkował już u innych gwiazd.

d139vs3

- Krzysztof Krawczyk, żeby schudnąć, połknął balon wypełniony solą, pomyślę o tym - zapowiada.

Metoda ta rzeczywiście pomogła piosenkarzowi, który z utraty wagi cieszy się do dziś.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d139vs3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d139vs3