Trwa ładowanie...

Ada Śledź z "Love Island" kusi fanów. Odważne ujęcie

Ada Śledź już w programie "Love Island" chętnie pokazywała domownikom i widzom swoje wdzięki. Ma świetne ciało, tak więc bez oporów może się nim chwalić. Udział w telewizyjnym show nie był dla Ady jedynym czasem, kiedy odkrywała nieco więcej.

Share
Ada Śledź z "Love Island" kusi fanów. Odważne ujęcie
Źródło: Instagram.com
dwd4q1j

Ada Śledź to jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek show "Love Island. Wyspa miłości". Często zmieniała obiekt swojego zainteresowania, a sposób jej bycia jednych przyciągał, innych odpychał. I choć znaczna część widzów programu była poirytowana zachowaniem Ady w każdym kolejnym odcinku programu, to gdy dziewczyna odpadła, w internecie rozpętała się dyskusja. Dziewczyna wprowadzała nieco zamętu do domu uczestników, przez co program stawał się zdecydowanie ciekawszy. Miło również patrzyło się na piękną Śledź. Ciało ma godne pozazdroszczenia!

Na instagramowym profilu Ady pojawiło się zdjęcie, które wielu mogłoby wydać się mocno kontrowersyjne. Wiadomo nie od dziś, że Śledź lubi chwalić się swoim ciałem, jednak odważnie zaprezentowany biust może wzbudzać skrajne uczucia.

Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Fani celebrytki nie należą do zbytnio pruderyjnych i nie oburzają się na takie widoki. Wręcz przeciwnie. "Wow, ale klata" - napisał ktoś. Komentarze przepełnione są komplementami.

A co wy myślicie o tak odważnych prezentowaniu swoich wdzięków?

dwd4q1j

Podziel się opinią

Share
dwd4q1j
dwd4q1j