Trwa ładowanie...
d2ldrnv

Ada Śledź z "Love Island" kusi fanów. Odważne ujęcie

Ada Śledź już w programie "Love Island" chętnie pokazywała domownikom i widzom swoje wdzięki. Ma świetne ciało, tak więc bez oporów może się nim chwalić. Udział w telewizyjnym show nie był dla Ady jedynym czasem, kiedy odkrywała nieco więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ada z "Love Island" pokazała naprawdę wiele.
Ada z "Love Island" pokazała naprawdę wiele. (Instagram.com)
d2ldrnv

Ada Śledź to jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek show "Love Island. Wyspa miłości". Często zmieniała obiekt swojego zainteresowania, a sposób jej bycia jednych przyciągał, innych odpychał. I choć znaczna część widzów programu była poirytowana zachowaniem Ady w każdym kolejnym odcinku programu, to gdy dziewczyna odpadła, w internecie rozpętała się dyskusja. Dziewczyna wprowadzała nieco zamętu do domu uczestników, przez co program stawał się zdecydowanie ciekawszy. Miło również patrzyło się na piękną Śledź. Ciało ma godne pozazdroszczenia!

Na instagramowym profilu Ady pojawiło się zdjęcie, które wielu mogłoby wydać się mocno kontrowersyjne. Wiadomo nie od dziś, że Śledź lubi chwalić się swoim ciałem, jednak odważnie zaprezentowany biust może wzbudzać skrajne uczucia.

d2ldrnv

Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Fani celebrytki nie należą do zbytnio pruderyjnych i nie oburzają się na takie widoki. Wręcz przeciwnie. "Wow, ale klata" - napisał ktoś. Komentarze przepełnione są komplementami.

A co wy myślicie o tak odważnych prezentowaniu swoich wdzięków?

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

d2ldrnv

Podziel się opinią

Share

d2ldrnv

d2ldrnv