Trwa ładowanie...
05-12-2013 07:53

"997 Fajbusiewicz na tropie": Trzy trupy w Wiśle, czyli 10. odcinek w Polsat Play

"997 Fajbusiewicz na tropie": Trzy trupy w Wiśle, czyli 10. odcinek w Polsat PlayŹródło: Polsat Play
d18a9uu
d18a9uu

W 10. odcinku programu "997 - Fajbusiewicz na tropie" Michał Fajbusiewicz przybliży widzom jedną z najtrudniejszych w ostatnich latach spraw kryminalnych w stołecznej policji. W 2004 i 2005 roku znaleziono w Wiśle zapakowane w worki, zmasakrowane zwłoki trzech mężczyzn o nieustalonych personaliach. Podejrzewano, że ofiarami są cudzoziemcy. Jednak w trakcie realizacji programu do autora docierają z policji zaskakujące informacje.

Pierwszą z ofiar znaleziono w grudniu 2004 r. na praskim brzegu Wisły w okolicach mostu Poniatowskiego. Okazało się, że w worku po torfie, w którym było zapakowane ciało znajduje się tylko korpus. Poszukiwania pozostałych części zwłok spełzły na niczym. Pod koniec kwietnia 2005 r. nadwiślański wędkarz odkrył kolejną ofiarę. Okaleczenia oraz sposób ich zapakowania wskazywały na tego samego mordercę. W czerwcu zaś w okolicach Kanału Żerańskiego w identycznym worku jak poprzednie odnaleziono... same kończyny.

Sprawa wyglądała coraz bardziej makabrycznie, zwłaszcza, że część narządów ruchu należała do trzeciej ofiary, której reszty ciała nie odszukano. Przez kolejne lata sprawców, ani tożsamości ofiar nie zidentyfikowano. Czy byli to przybysze zza wschodniej granicy? A może bezdomni? Kto zabił? W trakcie realizacji programu Michał Fajbusiewicz otrzymał tajemniczy telefon z policji. Czy oznacza on przełom w sprawie?

Emisja premierowego odcinka już w czwartek (5.12), o godzinie 21.30 w Polsat Play.

(fot. Polsat Play)
Źródło: (fot. Polsat Play)
(fot. Polsat Play)
Źródło: (fot. Polsat Play)
d18a9uu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18a9uu