Trwa ładowanie...
d2xluzj

"666 Park Avenue": Polska premiera serialu już 25 września!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"666 Park Avenue": Polska premiera serialu już 25 września!
(13th Street Universal)
d2xluzj

Już 25 września 13 Ulica rozpocznie emisję amerykańskiego dreszczowca *„666 Park Avenue”. W rolach głównych wystąpią m.in. Vanessa Williams i Terry O’Quinn. Nowy, mrożący krew w żyłach serial zabierze widzów do pełnego pokus Nowego Jorku, miejsca epickiej walki między dobrem i złem. Emisje kolejnych odcinków w każdą środę o godz. 22:00.*

Pod złowieszczym adresem 666 Park Avenue kryje się wszystko, o czym tylko można zamarzyć. Tu mogą ziścić się nawet najskrytsze pragnienia. Bardzo szybko przekonuje się o tym para ze Środkowego Zachodu – Jane Veen i Henry Martin. Młodzi ludzie przybywają do Nowego Jorku, by zrealizować swoje pasje i poznać życie w wielkiej metropolii. Obejmują stanowisko zarządców historycznej rezydencji Drake, która należy do Olivii i Gavina Doran. Jane i Henry bardzo szybko zaskarbiają sobie sympatię i zaprzyjaźniają się z przemiłym małżeństwem. Po pewnym czasie przekonają się jednak, że z pozoru czarujący właściciele, kryją mroczne tajemnice, a za murami historycznego budynku czai się zło.

„666 Park Avenue” to serial w gwiazdorskiej obsadzie. W rolę pięknej i eleganckiej Olivii Doran wcieliła się gwiazda „Gotowych na wszystko” Vanessa Williams. Tajemniczego i diabolicznego Gavina zagrał zaś aktor „Zagubionych” i „Hawaii 5.0” Terry O’Quinn. Towarzyszą im Rachael Taylor („Chirurdzy”, „Aniołki Charliego”) oraz Dave Annable („Bracia i siostry”), którzy wcielają się w role Jane i Henry’ego. Na małym ekranie pojawią się również m.in. Robert Buckley („Pogoda na miłość”), Samantha Logan („Plotkara”), czy Mercedes Masohn („The Finder”).

d2xluzj

Emisja pierwszego odcinka serialu *"666 Prak Avenue" w środę, 25 września o godz. 22:00 na antenie 13 Ulicy.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29716,title,666-Park-Avenue,serial.html )**

d2xluzj

Podziel się opinią

Share
d2xluzj
d2xluzj