"40 kontra 20": Marta pokazała swoje atuty. Jest na co popatrzeć

"40 kontra 20": Marta pokazała się w obcisłym kostiumie.
"40 kontra 20": Marta pokazała się w obcisłym kostiumie.
Źródło zdjęć: © Instagram

06.11.2021 03:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Mazurkiewicz od początku wyróżniała się na tle pozostałych kobiet w "40 kontra 20". I chociaż dziewczyna nie zwyciężyła programu, zdobyła dzięki niemu ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów, którzy chętnie spoglądają na to, co się u niej dzieje.

"40 kontra 20" to program kontrowersyjny już z samego założenia. Dzielenie kobiet na dwa obozy ze względu na wiek, gdy wszystkie mają walczyć o względy dwóch mężczyzn - dwudziestolatka i czterdziestolatka... Brzmi dobrze? Niekoniecznie, jednak program, tak czy inaczej, zebrał ogromną rzeszę fanów, którzy w napięciu czekali na każdy kolejny odcinek.

Jedną z kobiet rywalizujących o względy popularnego Roberta Kochanka była Marta Mazurkiewicz. Prawniczka z Londynu szybko wpadła mu w oko. I choć ostatecznie z ich relacji nic nie wyszło, dziewczyna naprawdę mocno starała się o względy tancerza.

Marta od początku wyróżniała się na tle pozostałych uczestniczek "40 kontra 20" . Mazurkiewicz może pochwalić się naprawdę sporymi atutami. Nic więc dziwnego, że panom świeciły się na jej widok oczy.

Mieszkająca na co dzień w Londynie Marta doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego seksapilu. Dlatego właśnie dość często możemy oglądać fotki, na których co nieco eksponuje.

Fotka z wakacji w Dubaju wcale nie odstaje od innych. Ubrana w żółty, obcisły kostium Marta prezentowała się naprawdę dobrze! Aż trudno oderwać wzrok od jej opalonego ciała!

A czy u was to zdjęcie również przywołało wakacyjny klimat?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także