Trwa ładowanie...

39 i pół tygodnia: Zwiastun powracającego hitu stacji TVN

Lata temu serial TVN "39 i pół" przyciągał przed telewizory miliony widzów. Teraz zdecydowano się nakręcić kontynuację. Dostaliśmy właśnie zwiastun 4. sezonu produkcji, która będzie nosić tytuł "39 i pół tygodnia".

39 i pół tygodnia: Zwiastun powracającego hitu stacji TVNŹródło: TVN
d4eh9el
d4eh9el

39 i pół tygodnia: Zwiastun serialu

Tytuł oczywiście nawiązuje do trzech sezonów serialu "39 i pół" z lat 2008-2009. W nowych odcinkach Darek Jankowski dowie się, że jest śmiertelnie chory i zostanie mu 39 i pół tygodnia życia. Sytuacja bardzo mocno wpłynie na jego relacje z rodziną i przyjaciółmi. Bohater znowu znajdzie się na życiowym zakręcie. Ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

W zwiastunie mamy scenę pogrzebu. Główna postać grana przez Tomasza Karolaka leży w trumnie, wokół niego stoją wszystkie ważne kobiety w jego życiu. Nagle podnosi się i zaczyna śpiewać piosenkę "Nic nie może wiecznie trwać" Anny Jantar, a stojące aktorki zaczynają tańczyć. Nie kończy śpiewania utworu, urywa ostatnie słowo refrenu i znowu leży w trumnie. Trzeba przyznać, że to dość niepoważna koncepcja trailera, ale taki był Darek Jankowski.

W serialu "39 i pół tygodnia" oprócz Karolaka wystąpią m.in. Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Wojciech Mecwaldowski, Antoni Królikowski, Cezary Kosiński, Krzysztof Stelmaszyk i Dorota Deląg. Pojawią się też nowe postacie, które zagrają m.in. Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska, Łukasz Konopka, Maja Seklecka, Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

d4eh9el
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eh9el