Trwa ładowanie...
d49wjy7

"39 i pół tygodnia": Tomasz Karolak i Marina pokazali zdjęcia zza kulis. Fani mogą się zdziwić

Premiera kontynuacji "39 i pół" zbliża się wielkimi krokami. Gwiazdy serialu podgrzewają atmosferę w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Karolak ponownie wcieli się w Darka Jankowskiego
Tomasz Karolak ponownie wcieli się w Darka Jankowskiego (East News)
d49wjy7

"39 i pół" niewątpliwie był jednym z największych serialowych hitów TVN-u. Nic dziwnego więc, że stacja postanowiła przypomnieć widzom o ulubionych bohaterach. Do pamiętnych ról powrócą Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Antoni Królikowski, Dorota Deląg, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski i Krzysztof Stemalszyk.

Jak zapowiadają twórcy, tym razem będzie to czarna komedia o walce ze śmiertelną chorobą głównego bohatera, któremu zostało właśnie 39 i pół tygodnia życia. W związku z tym, stacja przygotowała "żałobną" akcję promocyjną.

Na profilach na Instagramie Mariny i Tomasza Karolaka pojawiły się pierwsze zdjęcia zza kulis. Kto już się nie może doczekać? – pisze zaczepnie Marina.

Serial “39 i pół” wróci na ekrany telewizorów po 10 latach przerwy. Pierwszy sezon w 2008 roku oglądało średnio 3,5 miliona widzów, a drugi i trzeci w 2009 roku około 2,5 mln osób.

Przypomnijmy, że premiera serialu „39 i pół tygodnia” zaplanowano na jesień. Wnioskując po wpisach aktorów, niebawem zobaczymy jego zwiastun. Czekacie?

d49wjy7

Podziel się opinią

Share
d49wjy7
d49wjy7