Qaqwqwrqw

“39 i pół” powróci na ekrany telewizorów. Znamy szczegóły fabuły

“39 i pół” powróci na antenę TVN. Potwierdziła to sama stacja. Ujawniono też szczegóły kontynuacji hitowego serialu sprzed dekady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
“39 i pół” powróci na ekrany telewizorów. Znamy szczegóły fabuły
“39 i pół” powróci na ekrany telewizorów. Znamy szczegóły fabuły (TVN)
Qaqwqwrqw

39 i pół: Znamy szczegóły kontynuacji serialu

Przedstawiono zarys fabuły czwartego sezonu “39 i pół”. Szykuje się czarna komedia o walce ze śmiertelną chorobą pt. “39 i pół tygodnia”

Darek Jankowski, główny bohater serialu, zbliża się do 50. urodzin. Dotychczas nic nigdy nie brał na poważnie, a życie było dla niego jednym wielkim koncertem rockowym. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem, na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał, by naprawić, nadgonić i nabroić wiele rzeczy.

Qaqwqwrqw

39 i pół: Będzie kontynuacja hitu TVN

Serial “39 i pół” wróci na ekrany telewizorów po 10 latach przerwy. Pierwszy sezon w 2008 roku oglądało średnio 3,5 miliona widzów, a drugi i trzeci w 2009 roku około 2,5 mln osób.

Razem z serialem powrócą tacy aktorzy jak Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Antoni Królikowski, Dorota Deląg, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski i Krzysztof Stemalszyk.

Nowe odcinki mają ukazać się jesienią 2019 roku. Poniżej przedstawiamy kilka kadrów z serialu.

Qaqwqwrqw
Kadr z serialu "39 i pół tygodnia. Na zdjęciu Tomasz Karolak TVN
Podziel się
Kadr z serialu "39 i pół tygodnia". Na zdjęciu Tomasz Karolak i Maja Seklecka TVN
Podziel się
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw