"39 i pół tygodnia": Natalia Kukulska niezadowolona ze zwiastuna serialu

"39 i pół tygodnia": Natalia Kukulska niezadowolona ze zwiastuna serialu
Źródło zdjęć: © Getty Images

19.08.2019 18:37, aktual.: 19.08.2019 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"39 i pół tygodnia" wraca na antenę TVN po ponad 10 latach. Jednak nie wszyscy mogą czuć się zadowoleni z powrotu produkcji. Wśród nich na pewno znajduje się Natalia Kukulska.

"39 i pół tygodnia": Natalia Kukulska niezadowolona ze zwiastuna serialu

TVN wskrzesza swoją słynną produkcję sprzed 10 lat "39 i pół tygodnia". Nowy zwiastun serialu zapowiadana dramatyczne wydarzenia, gwiazdorską obsadę i ciekawe zwroty akcji.

Najnowszy spot jednak nie spodobał się Natalii Kukulskiej. W krótkim materiale wideo główny bohater grany przez Tomasza Karolaka leży w trumnie, a wokół niego tańczą kobiety jego życia. Aktor śpiewa piosenkę "Nic nie może wiecznie trwać" z repertuaru zmarłej Anny Jantar, matki Kukulskiej.
Natalia Kukulska na ten moment nie komentuje publicznie zaistniałej sytuacji. Wokalistka nigdy nie lubiła robić skandali ani wzbudzać kontrowersji. Zresztą sama nie ma większego wpływu na wykorzystywanie piosenek z repertuaru swojej mamy.

"Stacja TVN zapłaciła tantiemy za wykorzystanie piosenki ‘Nic nie może wiecznie trwać’ w serialu, więc może ją teraz wykorzystywać, tak jak zechce. Choćby w takim dość nietypowym zwiastunie jak ten” - mówi artystka.

"Nic nie może wiecznie trwać" - największy przebój Anny Jantar

Utwór Anny Jantar jest niezwykle bliski Natalii Kukulskiej. Piosenkarka śpiewała go wiele razy przy różnych okazjach m.in. na festiwalu w Opolu 15 lat temu, podczas pamiętnego jubileuszu zespołu Budka Suflera, z którym przed laty występowała Anna Jantar.

Piosenka została skomponowana przez samego Romualda Lipko w 1979 r. Następnie została nagrana w lubelskim studio.

Słowa utworu niestety okazały się prorocze. Rok później Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także