"13. posterunek": Aleksandra Woźniak nie może uwolnić się od serialowej Kasi

"13. posterunek": Aleksandra Woźniak nie może uwolnić się od serialowej Kasi
Źródło zdjęć: © AKPA

31.03.2016 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Woźniak nie może uwolnić się od roli Kasi z "13. posterunku". Po 16 latach od zakończenia produkcji wciąż jest kojarzona głównie z tym serialem. Twierdzi, że do dziś otrzymuje pytania o sytuację na planie lub najnowsze wydarzenia z życia serialowych kolegów.

Aktorka zadebiutowała w zawodzie jako 17-latka, co oznacza, że aktorstwem zajmuje się już od 24 lat. W ciągu tego czasu zagrała w wielu popularnych serialach. Na ekranie wykreowała postać Agaty Gabriel w "Złotopolskich" i wcielała się w postać Jagny Wyszkiewicz w "Plebanii". Występowała także m.in. w serialu "Linia życia" oraz "Szpital na perypetiach". Aktorka twierdzi jednak, że kojarzona jest głównie z zupełnie innym hitem.

- "13. posterunek" w sposób uroczy ciągnie się za mną już 16 lat. Mimo że przewijałam się przez masę produkcji, to poprzez to, że ten serial jest często powtarzany, ludzie mają wrażenie, jakby to w dużym stopniu ten serial warunkował moje życie zawodowe - wyznała Aleksandra Woźniak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka jest zaskoczona tym faktem. Przypomina, że serial "13. posterunek" kręcony był tylko przez 18 miesięcy i liczył zaledwie 80 odcinków. Zdjęcia zakończyły się w 2000 roku. Tymczasem ona wciąż jest pytana o sytuację na planie lub o najnowsze wiadomości z życia jej serialowych kolegów.

- Są to urocze pytania w postaci: "A co słychać u Czarka?", "A jak tam na planie"? Bardzo mi się podobają tego typu pytania. Oczywiście nie mam sklerozy, więc pamiętam, że 16 lat temu było bardzo miło na planie - ujawniła.

"13. posterunek" to słynny sitcom w reżyserii Macieja Ślesickiego, emitowany w latach 1997–1998 oraz w 2000 roku. Jego bohaterami byli policjanci z fikcyjnego warszawskiego posterunku m.in. posterunkowy Cezary Cezary, starszy sierżant Kasia, starszy posterunkowy Arnold oraz komendant Władysław Słoik. Aleksandra Woźniak wcielała się w postać Kasi - zakochanej w Cezarym i za wszelką cenę próbującą zdobyć jego miłość.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także