Trwa ładowanie...
d451a7y

13-latka zaskoczyła jurorów amerykańskiego "Mam Talent!". Niesamowity występ od razu trafił do sieci

Sekundę - tyle potrzebowała młodziutka Courtney Hadwin, by zachwycić jury programu "America's Got Talent". Gdy nagranie z jej występu trafiło do sieci, pokochali ją także internauci. Trudno się dziwić.
Share
Nieśmiała Courtney, gdy tylko wyszła na scenę, przyznała, że się denerwuje
Nieśmiała Courtney, gdy tylko wyszła na scenę, przyznała, że się denerwujeŹródło: Youtube.com
d451a7y

"Następczyni Janis Joplin", "nieśmiały lew" - tak o 13-latce piszą dziś światowe media. Występ nastolatki w programie komentuje się dziś nie tylko w USA, ale i w Europie. Nie trudno zrozumieć, dlaczego. Wystarczy posłuchać, jak zaśpiewała utwór "Hard to Handle" z repertuaru Otisa Reddinga.

Nieśmiała Courtney, gdy tylko wyszła na scenę, przyznała, że się denerwuje. Mel B - piosenkarka zasiadająca w jury programu - próbowała w rozmowie uspokoić nastolatkę. Dodawała jej otuchy, bo w końcu przyszła tam z "jakiegoś powodu". W końcu muzyka zaczęła grać, Courtney odśpiewała pierwsze dźwięki i… zaskoczyła wszystkich.

Miny Heidi Klum i Simona Cowella świadczą już, że nie często trafia się taki talent w programie. Nagranie z występu Hadwin obejrzało w sieci już ponad 6 mln użytkowników. O takich statystykach może pomarzyć często wielu artystów, którzy na scenie występują od lat.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Okazuje się jednak, że dla 13-latki to nie był telewizyjny debiut. Courtney wystąpiła już wcześniej w programie "The Voice Kids U.K". Była jedną z finalistek muzycznego show. Prowadzi też kanał na YouTube, gdzie publikuje covery znanych utworów i udało jej się zebrać pokaźne grono fanów. - Jesteś nie z tej epoki - przyznał podczas przesłuchań do "The Voice" Howie Mandel, amerykański producent i aktor. Wygląda na to, że po sukcesie ostatniego występu tym razem dziewczyna dostanie szansę, by nie tylko pokazać swój talent w programie, ale zainteresują się nią wytwórnie płytowe.

d451a7y
d451a7y

Podziel się opinią

Share
d451a7y
d451a7y