Trwa ładowanie...

100. odcinek "Wawa non stop"

Share
100. odcinek "Wawa non stop"
Źródło: TVN
d1d81xl

Serial „Wawa non stop” doczekał się wielkiego jubileuszu. 23 stycznia br. widzowie zobaczą 100. odcinek. A w nim, Gabi zaskoczy Janka w łazience swoją otwartością na nagość, Maciek przekona Joannę do zamieszkania w Otwocku a Oliwka odważy się skrytykować nowy utwór Wuwunio. „Wawa non stop” od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00 w TVN.

Jubileuszowy odcinek serialu wniesie sporo zmian. Maciek w końcu przekona Joannę, aby przeprowadzili się do Otwocka, do domu byłej żony Maćka. Konrad nie jest zadowolony z obecności Joanny w jego domu, ale Maćkowi zależy aby wprowadzili się razem. Jak zareagują współlokatorzy na taką zmianę? Czy pod nieobecność właściciela domu uda się ekipie utrzymać porządek i ład?

d1d81xl

Tymczasem Oliwia idzie na randkę w Wuwuniem – poznaje jego znajomych i hiphopowe klimaty w jakich żyje raper. Oliwia nie jest jednak osobą, którą można czemuś albo komuś podporządkować. Stawia się Wuwuniowi przy jego kumplach. To pierwszy raz, kiedy jakaś dziewczyna zrobiła coś takiego w ich specyficznym środowisku. Wuwuniowi to wbrew pozorom bardzo imponuje

W kolejnych odcinkach, Piotrek stanie przed wielkim dylematem. Po jednej z nocy spędzonych z Darią, do chłopaka dociera myśl, że mogli zaliczyć wpadkę – pęknięta prezerwatywa. Piotr panikuje, nie przyjmuje do wiadomości faktu, że Daria może być w ciąży. Daje jej do zrozumienia, że wolałby aby pozbyła się problemu i wzięła tabletki wczesnoporonne. W pracowni Lena poznaje Borysa – to jeden z klientów. Dziewczyna bardzo szybko zaczyna spotykać się z nim spotykać. Jest szczęśliwa, znowu zakochana, niestety sielankę psuje współlokatorka Borysa – Irmina.

d1d81xl

Podziel się opinią

Share
d1d81xl
d1d81xl