Trwa ładowanie...
dk9d153

Wawa non stop

Najnowsze informacje
4.4
(1667 głosów)
Oceń:

"Wawa non stop" to polski serial gatunku docu-soap, który powstał na zlecenie stacji TVN.

Jednym z głównych bohaterów serialu "Wawa non stop" Maciej - bloger, pasjonat motocykli i muzyki rockowej prowadzi komis z rowerami. Pewnego dnia nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Pieniądze, które zostawiła mu w spadku babcia oraz kredyt wystarczają na remont domu, jednak już nie na opłaty.

Maciek dochodzi do wniosku, że sam nie da rady utrzymać mieszkania. Wpada na pomysł, by wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część swoich lokatorów znajduje w internecie, gdzie umieścił ogłoszenie. Część trafi do domu przez dziwne zbiegi okoliczności.

Najpierw z Maćkiem zamieszkają Dobrusia i Janek. Z upływem tygodni dołączą do nich kolejni domownicy tworząc różnokolorową grupę osób z całej Polski. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie ze stolicą.

W tym domu kamera towarzyszy jego mieszkańcom NON STOP – całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pokazując każdy aspekt życia domowników, zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszkało pod jednym dachem. Zmierzą się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami... Bo scenariusz do tego formatu pisze życie jego bohaterów. To od nich zależy jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu.

Wawa non stop
Tytuł oryginalny

Wawa non stop

Gatunek

serial, fabularyzowany dok.

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

46 min.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk9d153
dk9d153
dk9d153