Trwa ładowanie...

Życiowe rewolucje u Marka z "Rolnik szuka żony". "Niejeden by uciekł, a ja wytrzymałem"

Marek Walczak był uczestnikiem trzeciej edycji "Rolnika", ale niestety w programie nie poznał miłości swojego życia. Czasami trzeba poczekać nieco dłużej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Życiowe rewolucje u Marka z "Rolnik szuka żony". "Niejeden by uciekł, a ja wytrzymałem"Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d2531kd
d2531kd

Rolnik nie porzucił marzeń o tej jedynej kobiecie u boku. Spośród listów, które otrzymał w programie wyłonił jeszcze jeden - od Julii. 18 lat młodsza kobieta rozkochała w sobie Marka.

Jak donosi jeden z tygodników, Marek postanowił zmienić się dla ukochanej. I choć mierzyli się z olbrzymimi problemami, nie poddali się. - Marek musiał sprzedać folwark w Knopinie i pozamykać sprawy podziału majątku z byłą żoną. Julka w tym samym czasie pożegnała ukochaną mamę, to był dla niej trudny czas - czytamy w "Rewii". Razem zamieszkali u rodziców bohatera show TVP i wiedzie im się doskonale.

Marek wspiera ukochaną. Jako mężczyzna podjął pracę w Danii. - To była ciężka praca przy zwierzętach, człowiek czasem tonął w gnoju po kolana. Niejeden by uciekł, a ja wytrzymałem - mówi farmer "Rewii". Ale przecież żadna praca nie hańbi, a on tym samym mógł spłacić zobowiązania i postawić na swój interes.

Wszystko wskazuje na to, że uczucie jakim się darzą jest naprawdę silne. A fani mogą cieszyć się kolejnym udanym związkiem uczestnika "Rolnik szuka żony".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2531kd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2531kd