Trwa ładowanie...

Życie w Litchfield już nigdy nie będzie takie samo. Oto pierwszy zwiastun zmian!

W oczekiwaniu na nowy, zupełnie inny niż do tej pory, sezon "Orange Is The New Black", którego akcja rozgrywać się będzie w ciągu zaledwie trzech dni, Netflix opublikował właśnie pierwszą relację z Litchfield. 60-sekundowy zwiastun to fragment pierwszego odcinka piątej odsłony serialu.

Życie w Litchfield już nigdy nie będzie takie samo. Oto pierwszy zwiastun zmian!Źródło: Materiały prasowe
d2hhym7
d2hhym7

Zakończenie czwartego sezonu "Orange Is The New Black" zaskoczyło wszystkich i pozostawiło ogromny niedosyt. Nagła śmierć Poussey wywołała falę zamieszek. Złość i żal osadzonych gwałtownie eskalowały, przeradzając się w totalny chaos.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W końcowych momentach czwartego sezonu widzimy broń w ręku Dayi - od tej chwili staje się jasne, że cokolwiek się zdarzy, życie w Litchfield nigdy już nie będzie takie, jak wcześniej. Nowe odcinki przenoszą nas dokładnie do chwili, w której historia się urywa - znów jesteśmy w więziennym korytarzu i obserwujemy decydujące momenty, które na zawsze odmienią losy bohaterów - zarówno tych za kratami, jak i tych na wolności.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zamieszki wywołane śmiercią Poussey szybko przeradzają się w prawdziwy bunt, a osadzone przejmują kontrolę nad więzieniem. Kiedy skosztują smaku władzy, więzienie w Litchfield ogarnie chaos. Akcja piątego sezonu rozgrywa się w czasie rzeczywistym w ciągu zaledwie trzech dni, które jednak na zawsze odmienią życie bohaterek. Więźniarki z Litchfield nabierają śmiałości i rozpoczynają walkę o odkupienie win.
ZOBACZ ZWIASTUN:

Premiera piątego sezonu Orange Is The New Black w piątek 9 czerwca tylko na platformie Netflix.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2hhym7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hhym7