"Życie nad rozlewiskiem 2": Brodzik dementuje wcześniejsze informacje

"Życie nad rozlewiskiem 2": Brodzik dementuje wcześniejsze informacje
Źródło zdjęć: © AFP

18.05.2012 17:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po serii pogłosek dotyczących zmniejszenia roli w serialu *"Życie nad rozlewiskiem 2" Joanna Brodzik wydała oświadczenie, w którym dementuje pojawiające się w ostatnim czasie sensacyjne doniesienia.*

Wynika z niego, że informacje o ograniczeniu przez twórców liczby dni zdjęciowych z udziałem aktorki są nieprawdziwe.

- Zgodnie z umową z Producentem Serialu, w czwartym sezonie Rozlewiska, wykonam należącą do mnie główną rolę Małgorzaty Jantar. Ilość dni zdjęciowych przewidzianych w harmonogramie pracy dla mojej postaci to 34 plus 5 dni rezerwy pogodowej. Nie jest więc prawdą, że moja rola w serialu jest marginalizowana - informuje Brodzik.

Aktorka oskarżana była wielokrotnie m.in. o to, że gwiazdorzy na planie serialu, wymusza na producentach lepsze warunki pracy niż te, które przysługują reszcie ekipy, nie wywiązuje się z obowiązków promowania produkcji oraz żąda zwalniania nielubianych przez siebie współpracowników.

W oświadczenia Brodzik zapewnia jednak, że podczas dwumiesięcznej pracy poza Warszawą nie mieszka w jednym hotelu z resztą ekipy, tylko i wyłącznie dlatego, ponieważ chce jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi. W tym celu wynajmuje dom w pobliżu planu. Koszty te pokrywa jednak z własnej kieszeni. A co ze zwalnianiem rzekomo nielubianych kolegów z planu?

- O niezatrudnieniu do kolejnej serii aktora Bartłomieja Kasprzykowskiego dowiedziałam się, jak inni członkowie ekipy, w momencie, kiedy przed zdjęciami otrzymałam gotowy scenariusz - wyjaśnia aktorka.

Czy oświadczenie Brodzik uciszy pojawiające się w ostatnim czasie plotki?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także