Zwycięzca "MasterChefa" i finalistka "Top Model" są parą? Wybrali się w romantyczną podróż
GALERIA
Wiele wskazuje na to, że finalistka "Top model", Karolina Pisarek, i zwycięzca "MasterChefa", Damian Kordas, są parą. Modelka i kucharz regularnie publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Niedawno wybrali się w romantyczną podróż do japońskiego Disneylandu. Zobaczcie naszą galerię.
Co ich łączy?
Modelka jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu niemal codziennie zamieszcza nowe zdjęcia. Duże zamieszanie wywołały te w towarzystwie zwycięzcy 4. edycji programu "MasterChef".
To tylko przyjaźń?
Fani spekulują, że Karolinę i Damiana łączy coś więcej. Modelka i kucharz postanowili nie komentować sprawy. Fotografie opublikowane w sieci dają jednak do myślenia.
Dał się poznać jako utalentowany kucharz
Damian Kordas po udziale w show TVN wydał książkę kucharską. Aktualnie prowadzi warsztaty kulinarne i kanał na YouTube. Wystąpił też w kampanii reklamowej zachęcającej do kupowania polskich produktów.
Odnosi międzynarodowe sukcesy
Po zakończeniu programu "Top model", Karolina świetnie radzi sobie w branży modowej. Realizowała kampanie m.in. dla Mohito, pozowała do Visual Magazine, Elle Shopping i Elegant. Aktualnie przebywa na kontrakcie w Japonii.
Co myślicie?
Pasują do siebie?