RozrywkaZwycięzca Eurowizji 2017 miał przeszczep serca. Jak się teraz czuje?

Zwycięzca Eurowizji 2017 miał przeszczep serca. Jak się teraz czuje?

Zwycięzca Eurowizji 2017 miał przeszczep serca. Jak się teraz czuje?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Michał Dziedzic

11.12.2017 10:16, aktual.: 11.12.2017 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Salvador Sobral uwiódł publiczność lirycznym, spokojnym utworem i wygrał konkurs Eurowizji. Niestety artysta mierzył się z poważnymi problemami z sercem i musiał przejść transplantację. W jakim teraz jest stanie?

Pod koniec sierpnia menedżer Sobrala poinformował, że muzyk musi odwołać swoje koncerty w związku z problemami z sercem. Salvador Sobral cierpiał na niewydolność organu. We wrześniu jego stan się pogorszył i wokalista trafił do szpitala. Na szczęście po kilku tygodniach znalazł się dawca.

Operacja odbyła się w szpitalu Sant Cruz w Carnaxide w Lizbonie. Według informacji serwisu "Notícias ao Minuto", wszystko się udało, a artysta czuje się dobrze. Po zabiegu muzyk został umieszczony na oddziale intensywnej terapii.

- Operacja przebiegła dobrze. Pacjent był bardzo dobrze przygotowany, jest młodym mężczyzną. Rozumiał ryzyko związane z tego typu zabiegami - powiedział lekarz zajmujący się wokalistą w rozmowie z "Publico".

Salvador Sobral wygrał Eurowizję w 2017 r. reprezentując Portugalię. Już wtedy miał poważne problemy ze zdrowiem. W lutym przeszedł dwie operacje. Przed konkursem w Kijowie umieszczono mu rozrusznik na brzuchu. Mimo problemów z sercem zdeklasował rywali i wygrał konkurs.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także