Trwa ładowanie...

Zwycięzca Eurowizji 2017 miał przeszczep serca. Jak się teraz czuje?

Salvador Sobral uwiódł publiczność lirycznym, spokojnym utworem i wygrał konkurs Eurowizji. Niestety artysta mierzył się z poważnymi problemami z sercem i musiał przejść transplantację. W jakim teraz jest stanie?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zwycięzca Eurowizji 2017 miał przeszczep serca. Jak się teraz czuje?Źródło: ONS.pl
dvnyoq8

Pod koniec sierpnia menedżer Sobrala poinformował, że muzyk musi odwołać swoje koncerty w związku z problemami z sercem. Salvador Sobral cierpiał na niewydolność organu. We wrześniu jego stan się pogorszył i wokalista trafił do szpitala. Na szczęście po kilku tygodniach znalazł się dawca.

Operacja odbyła się w szpitalu Sant Cruz w Carnaxide w Lizbonie. Według informacji serwisu "Notícias ao Minuto", wszystko się udało, a artysta czuje się dobrze. Po zabiegu muzyk został umieszczony na oddziale intensywnej terapii.

- Operacja przebiegła dobrze. Pacjent był bardzo dobrze przygotowany, jest młodym mężczyzną. Rozumiał ryzyko związane z tego typu zabiegami - powiedział lekarz zajmujący się wokalistą w rozmowie z "Publico".

dvnyoq8

Salvador Sobral wygrał Eurowizję w 2017 r. reprezentując Portugalię. Już wtedy miał poważne problemy ze zdrowiem. W lutym przeszedł dwie operacje. Przed konkursem w Kijowie umieszczono mu rozrusznik na brzuchu. Mimo problemów z sercem zdeklasował rywali i wygrał konkurs.

Zobacz też: Nieoczekiwanym zwycięzcą Eurowizji w Kijowie został Salvador Sobral

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dvnyoq8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvnyoq8
dvnyoq8