Trwa ładowanie...

Związek Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy. Miłość czy marketing?

Kilka dni temu Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda wyznali, że są parą. Zakochani gościli ostatnio w Dzień Dobry TVN, gdzie zdradzili kulisy swojego związku.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Związek Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy. Miłość czy marketing?Źródło: East News, fot: East News
d4jfe1k

Remigiusz Mróz nigdy nie mówił zbyt ochoczo o swoim życiu prywatnym. Tym bardziej jego fani byli zaskoczeni, kiedy otwarcie wyznał, że związał się z Katarzyną Bondą. I Choć dosłownie kilka dni temu ukazała się najnowsza powieść Remigiusza, to dzisiaj wszyscy mówią o jego prywatnej relacji.

Co więcej, zakochani ani myślą ukrywać się ze swoim uczuciem. Co rusz komentują sobie zdjęcia w mediach społecznościowych w sposób charakterystyczny dla par. Nie brakuje komplementów oraz miłosnych emotikonek.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Bonda nie mogła wydać jednej z książek. Bała się o swoje życie

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda udzielili wywiadu w "Dzień dobry TVN". Zdradzili w nim co nieco na temat swojej relacji. Niestety nie wszystkie pytania im się spodobały. Wyglądali na wyraźnie zawstydzonych.

d4jfe1k

- Chwyt marketingowy czy prawdziwe uczucie, które w końcu musiało wyjść? - zapytała wprost Kinga Rusin.

- Widzicie, ona nie może w to uwierzyć. Niektórym zdarza się szczera miłość, Kinga - wciął się w zdanie dziennikarce Kraśko.

- Ale po co w ogóle to pytanie? Wytłumacz - poirytowała się Katarzyna Bonda i złapała Remigiusza Mroza za rękę.

Nieco zakłopotana Kinga Rusin zaczęła tłumaczyć się, że sugerowała się portalami plotkarskimi. Niestety gościom śniadaniówki nie do końca spodobało się to pytanie.

d4jfe1k

Chwilę później Kraśko zaczął dopytywać, czy zakochali się nawzajem także w sposobie, w jaki piszą książki. Autorzy bez wahania przyznali, że nie było to bez znaczenia. Wtedy Kinga dopytała o to, czy nie stanowią dla siebie konkurencji.

- Oczywiście, że jesteśmy dla siebie konkurencją. Dlatego znaleźliśmy sposób, żeby ją wykosić. Postanowiliśmy się związać ze sobą dlatego nie mamy teraz czasu na pisanie - odpowiedział żartobliwie Mróz.

- Jak nie możesz pokonać wroga, to przeciągnij go na swoją stronę - dodała Bonda.

Chwilę później dziennikarka zapytała, czy mają zamiar razem zamieszkać. Zakochani odpowiedzieli wymijająco. Bonda zażartowała, że na pewno będzie potrzebować pokoju tylko dla siebie.

d4jfe1k

Remigiusz Mróz największą popularność zyskał dzięki serii książek o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim. Prawniczka i jej asystent rozwiązują różne zawikłane sprawy sądowe. Popularność książek sprawiła, że stacja TVN postanowiła zekranizować powieści Mroza.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4jfe1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jfe1k
d4jfe1k