Trwa ładowanie...
d2ldrnv

Zwiastun nowych odcinków "Projektu Lady". Uczestniczki zachowują się skandalicznie

TVN udostępnił na swoim profilu facebookowym zwiastun drugiego sezonu "Projektu Lady". Zobaczcie sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwiastun nowych odcinków "Projektu Lady". Uczestniczki zachowują się skandalicznie
(ONS.pl)
d2ldrnv

"Projekt Lady" zadebiutował w Polsce zeszłego lata. Program okazał się hitem, więc nic dziwnego, że władze TVN postanowiły wyemitować w tegoroczne wakacje nowe odcinki produkcji. W zeszłym roku program śledziło średnio 2 mln widzów, dzięki czemu stacja była w czasie jego emisji liderem rynku telewizyjnego.

TVN udostępnił w sieci zwiastun, w którym zobaczyliśmy 13 bohaterek nowej edycji. Nie zabrakło w nim alkoholu, wyzywających tańców i wulgaryzmów.

"Projekt Lady" to polskie reality show oparte na brytyjskim formacie "Ladette to Lady". Program wyemitowano po raz pierwszy 27 czerwca 2016 roku. W rolę prowadzącej wcieliła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Udział bierze w nim 13 pań, które na co dzień nie stronią od imprez, wulgarnego języka oraz używek. Uczestniczki trafiają pod skrzydła mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej, by nauczyć się od podstaw dobrych manier. W każdym odcinku odpada jedna z dziewczyn. Zwyciężczyni otrzymuje stypendium w Eurocentres Language w Cambridge. Pierwszą edycję "Projekt Lady" wygrała Patrycja Wieja.

ONS.pl

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2ldrnv

Podziel się opinią

Share

d2ldrnv

d2ldrnv