Zrobili to w winnicy. Gwiazda produkcji Netfliksa zdradza szczegóły

Jessica Batten jest gotowa powiedzieć "tak".
Jessica Batten jest gotowa powiedzieć "tak".
Źródło zdjęć: © Agencja FORUM | NETFLIX / Planet / Forum

18.09.2021 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda telewizyjnego programu Netfliksa "Miłość jest ślepa" Jessica Batten postanowiła podzielić się z fanami jakże ważną informacją. Po kilku nieudanych próbach w końcu gotowa jest powiedzieć "tak" na ślubnym kobiercu.

Jessica Batten była jedną z najpopularniejszych bohaterek premierowego sezony reality-show "Miłość jest ślepa". Dla niewtajemniczonych dodajmy, że uczestnicy przebojowego programu Netfliksa są singlami, którzy pragną, by ktoś pokochał ich nie za to, jak wyglądają, ale za to, kim są. Przez cały okres "randkowania" nie spotykają się twarzą w twarz ze sobą. Najbardziej zdeterminowani bohaterowie programu gotowi są nawet zaręczyć się i podjąć decyzję o ślubie. Zanim jeszcze spojrzą sobie w oczy.

34-letnia Jessica Batten zdobyła popularność, gdy podczas programu przyjęła oświadczyny kolegi z "Miłości jest ślepa", by potem przed ołtarzem, w dramatycznych okolicznościach, powiedzieć narzeczonemu "nie".

Od tego momentu stała się celebrytką. W przeciwieństwie do nieszczęsnego narzeczonego, który zaczął stronić od publicznych miejsc. Media zaczęły interesować się jej życiem prywatnym. Wiedziały więc, że od półtora roku spotyka się z nowym facetem i tylko czekały na kolejną "sensacyjną" informację.

W mediach społecznościowych Jessica Batten oświadczyła, że jest już gotowa powiedzieć "tak" i przyjęła oświadczyny niejakiego Benjamina McGratha. Bohaterka telewizyjnego show ze szczegółami opowiedziała, jak wyglądał ten wspaniały moment w jej życiu: "Poszliśmy do winnicy. To była po prostu cudowna noc. Nagle wyszła jakaś kobieta i poprosiła mnie, żebym oddała jej moją torebkę, co moim zdaniem było trochę dziwne".

Jessica Batten zobaczyła swą "nie ślepą" miłość pośrodku alejki z winogronami ozdobionej białymi płatkami róż. Wybranek po chwili klęknął na jedno kolano i poprosił ją o rękę, zakładając przy tym na palec pierścionek z brylantem. Batten powiedziała wówczas "tak", co nie oznacza, że przed ołtarzem nie zmieni zdania.

Źródło artykułu:WP Film
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także