Trwa ładowanie...
dr2sqwa

Zrobił salto i wpadł na kobietę. Prokop i Wellman nie powstrzymali się od komentarza

O "Fit Lovesach" było ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą wypadku. Mateusz Janusz zrobił niespodziewanie salto i wpadł na kobietę, która siedziała na widowni. Od komentarza na ten temat nie powstrzymali się Dorota Wellman i Marcin Prokop.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fit  Lovers"
"Fit Lovers" (East News, Fot: East News)
dr2sqwa

Media informowały o nieszczęśliwym wypadku podczas gali w Łodzi pisząc, że kobieta jest w ciężkim stanie. Zrozpaczony YouTuber nagrywał filmiki i przepraszał za swoje nieprzemyślane zachowanie, jednocześnie zaznaczył, że pokryje wszystkie koszty rehabilitacji poszkodowanej kobiety.

ZOBACZ TAKŻE: Fit Lovers BRONIĄ Lorda Kruszwila: "Każda treść ma rację bytu"

Jak udało nam się ustalić, ostatecznie nie było poważniejszych obrażeń.

dr2sqwa

- Uszkodzenia nie są tak drastyczne, jak opisują to media. Kobieta na razie nie została skierowana na żadną rehabilitację i nie są wymagane żadne kosztowne zabiegi. Jest obecnie pod opieką lekarza i dostała zalecenia. Mateusz zadeklarował, że jak pojawią się jakiekolwiek koszty, za wszystko zapłaci - zdradza nam osoba pracująca przy wydarzeniu.

W studiu "Dzień Dobry TVN" wyemitowano materiał o "Fit Loversach", w którym mówiono tym, że warto ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia. Choć nie poruszono tematu wypadku, Marcin Prokop i Dorota Wellman nie powstrzymali się od komentarza.

- Dobrze, że nie robili salta - powiedział Prokop.
- Może to i lepiej. Bo to niebezpieczne dla ludzi. Ja bym się bała koło nich stać - skwitowała Dorota Wellman.

dr2sqwa

Podziel się opinią

Share

dr2sqwa

dr2sqwa