Qaqwqwrqw

Zostanę zakonnicą, w niedzielę, o 22.00 w Telewizji WP!

Każda z pięciu uczestniczek programu ma poczucie, że powinna poświęcić się Bogu. Aby sprawdzić, na ile silne jest ich powołanie, kobiety stawią czoła różnym wyzwaniom, dzięki którym dowiedzą się, czy powinny zostać zakonnicami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pięć młodych dziewczyn wstąpi do klasztoru
Pięć młodych dziewczyn wstąpi do klasztoru (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Po raz pierwszy ekipa telewizyjna dostaje się z kamerami za mury Zakonu Córek św. Pawła. W tym czasie pięć młodych kobiet, bohaterek cyklu dokumentalnego, decyduje się wstąpić do klasztoru. Widzowie przekonają się, czy te nowoczesne dziewczyny, poddane skrajnej kontroli rzeczywistości, podejmą wyzwanie służby Bogu. Odcięte od rodziny i przyjaciół, osadzone w nieznanej społeczności, będą musiały zdecydować, czy przyjmą śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Kandydatki na zakonnice staną przed szeregiem wyzwań, z jakimi wcześniej nie miały do czynienia.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw