Trwa ładowanie...
d3j8vgq

"Żony Hollywood": ulubienica widzów zniknie z programu?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Żony Hollywood": ulubienica widzów zniknie z programu?
(Facebook)
d3j8vgq

"Żony Hollywood" to program pokazujący Polki, które zrealizowały swój amerykański sen. Zrobiły karierę w Stanach Zjednoczonych lub założyły szczęśliwą rodzinę u boku bajecznie bogatego męża. Uczestniczką, której udało się zrealizować obie te rzeczy równocześnie jest, Ewa Halina Rich.

Widzowie show z miejsca pokochali byłą miss i modelkę, która po lakach kariery realizuje się jako matka dwóch córek oraz żona znanego komika i aktora - Christophera Richa. Ewa w przeciwieństwie do swoich bogatych koleżanek, na pierwszym miejscu stawiała rodzinę, sama gotuje i dba o dom. Co więcej, zamiast spędzać wolny czas w butikach na trwonieniu pieniędzy, woli malować obrazy.

Ostatnio fani Rich mogli ją oglądać w programie "Agent - Gwiazdy". Niestety, ostatnio piękna Polka ogłosiła na swoim profilu na Facebooku smutną nowinę. Okazuje się, że w kolejnym sezonie "Żon Hollywood" nie zobaczymy już sympatycznej rodziny Ewy.

d3j8vgq

- Jest mi niezmiernie przykro ogłosić, że niestety ani ja, ani moja kochana rodzina nie będzie już uczestniczyć w trzecim sezonie TVN "Żony Hollywood" - napisała.

Wiadomość gwiazdy TVN-u jest dość zaskakująca. Jeszcze kilka miesięcy temu o programie wypowiadała się tak, jakby nadal była jego częścią show. Żałujecie, że Ewa Halina Rich opuszcza produkcję?

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))

ZOBACZ TEŻ: Ewa Halina Rich o swoim pobycie w Polsce

d3j8vgq

Podziel się opinią

Share
d3j8vgq
d3j8vgq