Trwa ładowanie...

"Żony Hollywood": Eva Halina Rich nie zniknie z telewizji?

Share
"Żony Hollywood": Eva Halina Rich nie zniknie z telewizji?
Źródło: ONS.pl
d1coccp

Gwiazda telewizji opowiedziała też o tym, jak planuje rozwinąć swoją karierę w Polsce.

Eva Halina Rich nie wyklucza, że ponownie pojawi się w serialu "Żony Hollywood". Trzecia edycja serialu może się znaleźć w jesiennej ramówce stacji TVN. Gwiazda planuje ponadto wystawę swoich obrazów w Polsce.

d1coccp

"Żony Hollywood" to program opowiadający historie Polek, które odniosły sukces w Kalifornii. Do tej pory stacja TVN wyemitowała dwa sezony tego cieszącego się sporą popularnością wśród widzów serialu. Nie pojawił się on w wiosennej ramówce TVN, niewykluczone jednak, że wróci na antenę jesienią tego roku.

– Chyba będzie kolejna edycja programu, choć jeszcze do końca nic nie wiadomo– powiedziała Eva Halina Rich.

Gwiazda zaczynała karierę jako modelka i aktorka – pracę zawodową porzuciła jednak na rzecz wychowywania córek. Już będąc w ciąży, rozpoczęła studia na Academy of Art i od 2003 roku intensywnie zajmuje się malarstwem. Tworzy tzw. mug shots, czyli malarskie fotografie policyjne. Kilka miesięcy temu zorganizowała wystawę swoich prac w Kalifornii.

– Myślałam, żeby tę wystawę przywieźć do Polski, żeby tutaj pokazać, więc są wstępne rozmowy na ten temat. Mam też różne pomysły na inne tematy. Ale ta kolekcja jest gotowa i możliwe, że tu ją przywiozę – zdradziła.

d1coccp

Bohaterka serialu "Żony Hollywood" tworzy także biżuterię. Niedawno otworzyła sklep internetowy, w którym sprzedaje swoje kolekcje.

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
d1coccp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1coccp
d1coccp