Żona Marka Kondrata jest od niego młodsza o niemal 40 lat i... ma młodszą od siebie ciocię

43-letni Michał Turnau wziął ślub z Hanną, gdy miała 28 lat
43-letni Michał Turnau wziął ślub z Hanną, gdy miała 28 lat
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

05.09.2023 14:46, aktual.: 05.09.2023 18:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rodzina Grzegorza Turnaua to istny galimatias. Najgłośniej oczywiście jest o małżeństwie popularnego polskiego aktora z dużo młodszą od niego córką muzyka. Teraz się okazuje, że Antonia Turnau ma ciocię grającą w "M jak miłość".

Przypomnijmy, że Antonia Turnau jest córką Grzegorza Turnaua. Ten ma młodszego brata Michała. Młodszy z braci ma 47 lat i związał się z młodszą o kilkanaście lat Hanną. Ma ona 32 lata i jest aktorką znaną z "M jak Miłość".

W te zawiłości i rodzinne meandry zagłębił się "Super Express". "Najmłodszy z braci Turnau zajmuje się organizacją i produkcją nagrań oraz pracuje w impresariacie Grzegorza Turnaua. Zatrudniony był przy produkcjach takich filmów jak 'Gierek', 'Listy do M 2', 'Pitbull', 'Zimna wojna' czy 'Planeta singli'. Jego żona, Hanna z domu Wojak, ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Para ślub wzięła cztery lata temu. Hanna Turnau wystąpiła w takich produkcjach jak: 'M jak miłość', 'Leśniczówka', 'Korona królów' czy 'Echo serca''' - czytamy.

Tym samym Antonia Turnau, młoda żona Marka Kondrata, ma ciocię młodszą od siebie.

Jak widać na zdjęciach, Michał Turnau jest bardzo podobny do swojego starszego brata Grzegorza.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" wplątujemy się w "Ukrytą sieć", wracamy do szokującego procesu "Depp kontra Heard" oraz ponownie zasiadamy do kanapkowej uczty w "The Bear". Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także