Trwa ładowanie...

Żółwie Ninja zawojowały Amerykę

Żółwie Ninja zawojowały Amerykę
d2qwd3p
d2qwd3p

Produkcja "Wojownicze żółwie ninja" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.

Film opowiada o czterech niezwykłych braciach - zmutowanych, nastoletnich, żółwiach ninja. Muszą oni współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox)
i jej kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett)
, aby uratować miasto przed Shredderem i jego Klanem Walczących Stóp. Obraz w reżyserii Jonathana Liebesmana zarobił po pierwszym weekendzie w USA 65 milionów dolarów.

Dwa oczka niżej zadebiutował katastroficzny obraz, "Epicentrum". Akcja osadzona została w niewielkim miasteczku, przez które przechodzi niespotykana w historii seria tornad. Grupa licealistów dokumentuje przebieg i skutki niszczycielskiego tornado. Sarah Wayne Callies wciela się w panią meteorolog pracującą z łowcami burz. W obsadzie znaleźli się także Richard Armitage, Matt Walsh, Alycia Debnam-Carey, Arlen Escarpeta, Max Deacon, Nathan Kress, Jeremy Sumpter (Friday Night Lights), Kyle Davis, Jon Reep i Scott Lawrence. Całość stylizowana jest na film skonstruowany z odnalezionych materiałów. Produkcja przyniosła 18 milionów dolarów zysku.

Trzecia nowość to "Podróż na sto stóp" z ponad 11 milionami dolarów. Film z Helen Mirren w roli głównej. Wyprodukowany przez Stevena Spielberga i Oprah Winfrey film opowiada o ekscentrycznej szefowej kuchni, Madame Mallory (Mirren). Kobieta niechętnie zaprzyjaźnia się z Hassmanem (Manish Dayal), synem właścicieli konkurencyjnej restauracji, i zostaje jego mentorką.

d2qwd3p

Czwarta i ostatnia nowa pozycja w top 10 to "Step Up: All In". W kolejnej części serii uczestnicy turniejów tanecznych z poprzednich odsłon stają do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas. Za reżyserię odpowiada Trish Sie.

Oto pełne zestawienie:

  1. "Wojownicze żółwie ninja" - 65 milionów dolarów
  2. "Strażnicy galaktyki" - 41,5 miliony dolarów
  3. "Epicentrum" 18 milionów dolarów
  4. "Podróż na sto stóp" - 11,1 miliona dolarów
  5. "Lucy" - 9,3 miliona dolarów
  6. "Step Up: All In" - 6,6 milionów dolarów
  7. "Hercules" - 5,7 miliona dolarów
  8. "Get On Up" - 5 milionów dolarów
  9. "Ewolucja planety małp" - 4,4 miliona dolarów
  10. "Samoloty 2" 4,2 miliona dolarów
d2qwd3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qwd3p