Zofia Zborowska została zapytana o powrót do serialu TVP. Wtedy się odpaliła

Zofia Zborowska nie jest fanką TVP
Zofia Zborowska nie jest fanką TVP
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Kamil Dachnij

20.08.2021 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zofia Zborowska zrobiła ostatnio na swoim Instagramie krótkie Q&A. Jedna z obserwatorek zapytała ją, czy zamierza jeszcze zagrać w serialu "Bartwy szczęścia". Odpowiedź aktorki była krótka i dosadna.

Zofia Zborowska związana była z "Barwami szczęścia" przez trzy lata. W emitowanej na TVP2 produkcji wcielała się w postać Anny Dylskiej. Jednak w zeszłym roku stwierdziła, że nie interesuje ją praca w TVP i zrezygnowała z serialu. Córka Wiktora Zborowskiego nie kryła się z tym, że nie jest fanką obecnego obozu rządzącego i nie podoba się jej to, co dzieje się od kilku lat z Telewizją Polską.

Teraz aktorka miała szasnę po raz kolejny wypowiedzieć się na temat TVP. Gdy jedna z obserwatorek zapytała ją, czy wróci jeszcze do "Barw szczęścia", Zborowska odpowiedziała bardzo konkretnie: "Wrócę, jeśli zmieni się władza, a TVP nie będzie telewizją propagandową piorącą mózg" – czytamy.

Zofia Zborowska odpowiedziała fance ws. powrotu do serialu
Zofia Zborowska odpowiedziała fance ws. powrotu do serialu© fot. Instagram

Jak widać, aktorka jest konsekwentna w swojej postawie. I jedno jest pewne – fani jeszcze sobie trochę poczekają, zanim będą mogli zobaczyć ją w serialu.

Przypomnijmy, że Zborowska, która po raz pierwszy została mamą, nie może narzekać na nadmiar szczęścia. Jej córka przyszła na świat pod koniec lipca i dostała na imię Nadzieja. Mimo tego aktorka nie zapomina, by dbać o swoich fanów, pokazując im, jak teraz wyglądają jej dni. Na Instagram wrzuca nie tylko zdjęcia z dzieckiem, ale także celebruje rocznicę ślubu z Andrzejem Wroną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także