Trwa ładowanie...
28-10-2009 10:31

Zobacz zwiastun ósmej serii "24 godzin"!

Share
Zobacz zwiastun ósmej serii "24 godzin"!Źródło: Fox Network
dpvg12i

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun ósmej serii "24 godzin" z Kieferem Sutherlandem w roli głównej. Co wiemy o nowym sezonie?

Fabuła ósmej serii związana będzie z próbą zamachu na prezydenta państwa Bliskiego Wschodu, który przybywa z wizytą do USA. Akcja 8 dnia z życia Jacka Bauera będzie rozgrywać się tym razem w Nowym Jorku. Zamiast Białego Domu, tym razem pani prezydent Alison Taylor będzie rezydować w nowojorskiej siedzibie ONZ.

Prócz Jacka Bauera i pani prezydent ponownie zobaczymy także poczciwą Chloe O'Brian, córkę Jacka - Kim Bauer, agentkę FBI, która zadebiutowała w sezonie 7 - Renee Walker, Ethana Kanina, a także znanego od 1 sezonu Tony'ego Almeidę.

dpvg12i

Odstęp czasowy między sezonem 7, a 8 będzie wynosił 1,5 roku. W tym czasie pani prezydent Taylor przywróci do działania agencję CTU, którą kierować będzie Brian Hastings. Nowy dyrektor będzie zaborczy, co doprowadzi do konfliktów między nim, a Jackiem i Chloe.

Stacja FOX milczy na temat ewentualnej kontynuacji serialu. Ani nie zdementowała, ani nie potwierdziła plotek, jakoby sezon ósmy miał być ostatnim.

- Mamy scenariusz, który byłby dobrym zakończeniem serialu - mówi Katz, producent serialu. Istnieją także inne wersje scenariusza, które mogłyby być wykorzystane w zależności od decyzji jaką podejmie stacja FOX.

Premiera ósmego sezonu "24 godzin" zaplanowana jest na 17 stycznia 2010 roku.

dpvg12i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpvg12i
dpvg12i