Trwa ładowanie...
27-02-2016 11:11

Zobacz relację na żywo z największej imprezy w Polsce!

Zobacz relację na żywo z największej imprezy w Polsce!Źródło: Materiały prasowe
d220dof
d220dof

O tytuł Mistrza Polski Twórców Imprez rywalizować będą: Flirtini, Mewa Towarzyska, Szpadyzor Records oraz Wiadomo. To będzie wydarzenie, jakiego nie gościła jeszcze żadna scena klubowa na świecie! Gwiazdorskie sety zagrają: SBCR (The Bloody Beetroots), White Lies Dj Set, Auer i Bshosa.

Kto najlepiej rozkręca imprezę? Kto zapewnia najlepsze muzyczne doznania i uwalnia najwięcej imprezowej energii? Zasady finałowej bitwy są proste. Ekipy w sobotę 27 lutego spotkają się w Instytucie Energetyki w Warszawie i jednego wieczoru będą rozkręcać imprezę. Każda ekipa musi to zrobić na swój unikalny sposób i przekonać do siebie imprezowiczów, którzy będą sędziami tego pojedynku i zdecydują, kto zostanie pierwszym Mistrzem Polski Twórców Imprez.

Na epicką imprezę składają się kreatywność jej twórców, energia klubowiczów i wyjątkowe brzmienia. Podczas wielkiego finału Party Challenge by Desperados gwiazdorskie sety zagrają: SBCR (The Bloody Beetroots), White Lies, Bshosa i AUER. Sir Bob Cornelius Rifo, bardziej znany jako The Bloody Beetroots, powraca na parkiet w solowym projekcie o nazwie SBCR. SBCR zadebiutował wiosną ubiegłego roku EP-ką SBCR & Friends vol. 1, wydaną przez Dim Mak Records. Składająca się z sześciu utworów płyta prezentuje styl SBCR – syntetyczne, „kinowe“ brzmienie, równocześnie czerpiące z charakterystycznego, twardego stylu Beetroots.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

White Lies to jedne z najbardziej energetycznych gwiazd brytyjskiej sceny. Gdziekolwiek się pojawią, zawsze wypełniają po brzegi kluby i sale koncertowe. Anglicy znani z rockowego gitarowego grania, tym razem zaprezentują swój Dj Set. Chłopaki równie dobrze jak z klasycznymi instrumentami, radzą sobie za dekami mieszając elektroniczne brzmienia z gitarowymi riffami.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Krajową scenę elektroniczną reprezentować będzie dwóch didżejów, których sety można usłyszeć w klubach w całej Polsce i zagranicą. Michał Bshosa Brzozowski od lat prężnie rozwija scenę klubową w stolicy, a przez międzynarodowe media branżowe często wymieniany jest jako jeden z liderów rodzimej sceny klubowej. Auer od lat z powodzeniem odwiedza czołowe kluby w kraju, a od niedawna koncertuje również z live-actem w ramach projektu 3 AM BOYZ, którego premiera miała miejsce na głównej scenie festiwalu Audioriver.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Party Challenge by Desperados
27 lutego, godz. 21.00
Instytut Energetyki, Warszawa, Mory 8
Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com

d220dof

Party Challenge by Desperados to pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez, w których przedstawiciele sceny klubowej z czterech miast Polski konkurują o miano najlepszego organizatora wydarzeń imprezowych. Mistrzostwa zmieniają sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnoszą je do rangi prawdziwej sztuki. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Zasady są proste. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli twórców imprez z tych miast spotkało się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru muszą rozkręcić imprezę – każdy na swój unikalny sposób i przekonać do siebie imprezowiczów. O tym, kto wygrywał starcie i awansował do Wielkiego Finału, zdecydowali imprezowicze, którzy są sędziami tego pojedynku.

Partnerem artykułu jest Party Challenge by Desperados.

d220dof
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d220dof