Trwa ładowanie...

Znowu w życiu mu nie wyszło? Zbyszek z "Rolnik szuka żony 4" znowu jest samotny

Choć 4. sezon programu "Rolnik szuka żony" skończył się kilka tygodni temu, jego wierni fani wciąż śledzą losy swoich idoli. Jednym z bardziej lubianych uczestników show był Zbigniew Kraskowski. Mimo kilku miłosnych porażek wydawało się, że rolnik wreszcie znalazł miłość życia. Niestety w świątecznym odcinku pojawił się sam. Czy to oznacza koniec związku z Justyną?

Share
Znowu w życiu mu nie wyszło? Zbyszek z "Rolnik szuka żony 4" znowu jest samotny
Źródło: Facebook.com
d3jebx6

Zbigniew od początku programu miał pecha do kobiet. Jego dwie wybranki okazały się manipulatorkami, którym zupełnie nie zależało na uczuciu rolnika. Kiedy wydawało się, że Kraskowski nie pozna już żadnej wartościowej kandydatki na żonę, okazało się, że nawiązał bliską relację z Justyną.

Kobieta odrzucona przez Karola szybko przypadła do gustu Zbigniewowi. Para regularnie informowała o kolejnych etapach swojej znajomości. Zbyszek swojego czasu twierdził nawet, że nie wyobraża już sobie życia bez Justyny.

d3jebx6

Początkowo kontaktowali się przez internet i telefonicznie, później Justyna odwiedziła Zbyszka w jego gospodarstwie. Para jednak nie ma zbyt wielu okazji do spędzania czasu razem, ponieważ Justyna mieszka obecnie w Anglii. Choć w święta nie udało się im być razem, postanowili, że spędzą razem ostatni dzień roku. Jak sama Justyna zdradziła, Zbigniew kupił już bilety i miał zamiar przyjechać do niej na Sylwestra.

W międzyczasie Kraskowski wspominał również, że w jego życiu pojawiła się tajemnicza Monika. Niestety wiele wskazuje na to, że każda z tych relacji była tylko krótkim epizodem. W bożonarodzeniowym odcinku "Rolnika" Zbigniew pojawił się sam i opowiadał, że ciężko mu kogoś poznać. Jak myślicie, szczęście wreszcie się do niego uśmiechnie?

d3jebx6

Podziel się opinią

Share
d3jebx6
d3jebx6