Trwa ładowanie...
d20b9sv

"Zniewolona": szykują się zmiany. Wiktoria Gąsiewska z szansą na główną rolę

Ukraiński serial "Zniewolona" to hit TVP, który przyciąga przed ekrany ponad 3 mln widzów. Trzeci sezon na pewno powstanie, ale może się on bardzo różnić od poprzednich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katerina Kowalczuk ustąpi miejsca Wiktorii Gąsiewskiej?
Katerina Kowalczuk ustąpi miejsca Wiktorii Gąsiewskiej? (mat. prasowe/ons.pl)
d20b9sv

Jak podaje "Super Express" powołując się na swoje źródła, Telewizja Polska jest mocno zainteresowana współtworzeniem kolejnego sezonu "Zniewolonej". Co to może oznaczać dla przyszłości serialu? Nieoficjalnie mówi się o włączeniu do obsady Polaków, realizowaniu części zdjęć w Polsce, a przede wszystkim obsadzeniu głównej roli polską aktorką. I wcale nie dlatego, że Katerina Kowalczuk nie chce być już twarzą "Zniewolonej".

Obejrzyj: Nowy sezon "Korony królów" w TVP1

26-letnia Rosjanka nie ma wielkiego dorobku aktorskiego, a główna rola w "Zniewolonej" to jej największe osiągnięcie. Kowalczuk marzy jednak o karierze w Hollywood i powoli zmierza w tamtym kierunku. Ostatnio zagrała w amerykańskiej krótkometrażówce "Roy", która zadebiutuje w marcu 2020 r. i może pomóc zaistnieć jej w USA.

d20b9sv

Jeżeli uda jej się zahaczyć w Hollywood, to z pewnością będzie to dla niej większy priorytet niż kolejny sezon "Zniewolonej". Nic więc dziwnego, że już typuje się jej następczynię.

Jak podaje dziennik, na giełdzie nazwisk pojawia się m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, ale podobno większe szanse ma 20-letnia gwiazda "Rodzinki.pl", Wiktoria Gąsiewska.

"Zniewolona" to ukraiński serial emitowany na antenie TVP 1 od 1 lipca. Produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i biła wakacyjne rekordy oglądalności. Każdy odcinek przyciągał przed telewizory średnio 2,5 mln (rekord padł 21 sierpnia – 3,5 mln).

Gwiazdy serialu "Zniewolona" pojawią sie w Polsce Materiały prasowe
Gwiazdy serialu "Zniewolona" pojawią sie w Polsce (Materiały prasowe)

"Zniewolona" – fabuła serialu

Akcja ukraińskiego serialu kostiumowego "Zniewolona" rozgrywa się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny.

d20b9sv

Podziel się opinią

Share
d20b9sv
d20b9sv