Trwa ładowanie...
d4r9p5c

"Zniewolona". Odcinek 47. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, który pobija rekordy oglądalności. W roli głównej występuje Katerina Kowalczuk. Sprawdź, kiedy będzie można obejrzeć 47. odcinku "Zniewolonej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Odcinek 47. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?
"Zniewolona". Odcinek 47. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu? (Materiał prasowy)
d4r9p5c

"Zniewolona" odcinek 47 – kiedy emisja najnowszego odcinka?

"Zniewolona" to serial, który gości na antenie TVP1 od 1 lipca. Ukraińska produkcja już zebrała sporą rzeszę oddanych fanów. 47. odcinek "Zniewolonej" obejrzymy 28 sierpnia 2019 o godz. 20:35. Drugi sezon ukraińskiego serialu możemy zobaczyć również w internecie na platformie vod Telewizji Polskiej.

Od 12 lipca stacja TVP emituje serial "Zniewolona" aż 6 dni w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty oraz niedziele.

d4r9p5c

"Zniewolona" – fabuła i streszczenie odcinków

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 47. odcinku "Zniewolonej"? Sprawdź streszczenie najnowszego odcinka ukraińskiego serialu.

d4r9p5c

Podziel się opinią

Share

d4r9p5c

d4r9p5c