Trwa ładowanie...

"Zniewolona", odcinek 46. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

We wtorek 27 sierpnia emisja nowego odcinka ukraińskiego serialu "Zniewolona". W nim Katia może zostać sprzedana. Dojdzie też do poronienia. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie hitu TVP.

"Zniewolona", odcinek 46. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]Źródło: Materiały prasowe
dnirbf5
dnirbf5

"Zniewolona" - streszczenie 46. odcinka ukraińskiego serialu

Katierina trafia do Czerwinki. Przebywający tam skopcy uznają dziewczynę za wcielenie zła i uprawiają nad nią egzorcyzmy. Grigorij, będąc pod wpływem morfiny, znów ma przewidzenia. Dodatkowo czuje problemy z chorą nogą i prosi przywódcę sekty o pomoc. Młodemu Czerwińskiemu grozi bankructwo. Okoliczni właściciele, na czele których staje wygnany Jaszka, chcą zagarnąć majątek bez licytacji.

Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego kilka przestępstw - sprawę dezercji, kradzież orderów i morderstwo Aleksieja Kosacza. Natalia nie może tego wybaczyć bratu. Tymczasem skopcy mają plan, jak uwolnić Grigorija od źródła jego choroby i grzechów. Porywają i wywożą Katię. Podąża za nimi mały Oleksa, brat męża Halki.

ZOBACZ TEŻ: "Zawsze Warto": zobaczcie zwiastun serialu z Rosati, Zielińską i Wieniawą

"Zniewolona" - fabuła ukraińskiego serialu

Akcja ukraińskiego serialu kostiumowego "Zniewolona" rozgrywa się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny.

"Zniewolona" - obsada ukraińskiego serialu

W serialu "Zniewolona" występują m.in. Katerina Kowalczuk, Aleksiej Jarowenko, Michaił Gawriłow, Stanisław Bokłan i Olga Sumskaya.

"Zniewolona" - godziny emisji ukraińskiego serialu

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek wtorek, środę, piątek i sobotę o godz. 20:35 oraz w niedzielę o 20:15 na antenie TVP 1.

dnirbf5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnirbf5