ycipk-1gy1ay

"Zniewolona". Odcinek 44: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [STRESZCZENIE]

Co wydarzy się w "Zniewolonej"? Czy Kati uda się rozwikłać zagadkę śmierci ukochanego Aleksieja? Oto streszczenie 44. odcinka serialu "Zniewolona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Odcinek 44: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [STRESZCZENIE]
"Zniewolona". Odcinek 44: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [STRESZCZENIE] (Materiały prasowe)
ycipk-1gy1ay

Odcinek 44. "Zniewolonej" obejrzymy w niedzielę, 25 sierpnia 2019 o godz. 20:15 na kanale TVP1.

"Zniewolona". Odcinek 44: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 44. odcinku "Zniewolonej" Katerina po raz kolejny znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie. Fabuła serialu "Zniewolona" komplikuje się coraz bardziej.

ycipk-1gy1ay

Trwa przyjęcie zaręczynowe Olgi Płatonownej i Andrieja Żadana. Przyjaciel mężczyzny przerywa uroczystość i informuje go o dramatycznych wydarzeniach – Katia została porwana. Andriej oświadcza narzeczonej, że zostanie jej mężem, ale nie żywi do niej głębszego uczucia. Po tym szokującym wyznaniu wyrusza na poszukiwaniu Kateriny.

Członkowie sekty na dobre osiedli się w Czerwince. Na domiar złego przejmują kontrolę nad majątkiem, wolą i decyzjami Grigorija Czerwińskiego.
Jakow zostaje zwolniony z pracy i desperacko próbuje wpłynąć na Halkę, szukając u kobiety przebaczenia.

Nikołajowi Doroszence w ostatniej chwili udaje się uratować młynarza. Mężczyzna, który jest jedynym świadkiem zabójstwa Aleksieja Kosacza, miał zostać stracony. Czy to oznacza, że w końcu uda się rozwikłać zagadkę śmierci ukochanego Kateriny?

"Zniewolona" – fabuła serialu

ycipk-1gy1ay

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Serial "Zniewolona" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek, sobotę oraz niedzielę na kanale TVP1. Ukraińską produkcję można również obejrzeć na platformie VOD Telewizji Polskiej.

Polub WP Teleshow
ycipk-1gy1ay
ycipk-1gy1ay
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gy1ay