Trwa ładowanie...
d15556w

"Zniewolona". Odcinek 38: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [STRESZCZENIE]

Co wydarzy się w "Zniewolonej"? Czy Katia odnajdzie się w roli guwernantki i wreszcie uwolni się spod jarzma Czerwińskiego? Oto streszczenie 38. odcinka serialu "Zniewolona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Odcinek 38: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [STRESZCZENIE]
"Zniewolona". Odcinek 38: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [STRESZCZENIE] (Materiały prasowe)
d15556w

Odcinek 38. "Zniewolonej" obejrzymy w niedzielę, 18 sierpnia 2019 o godz. 20:15 na kanale TVP1.

"Zniewolona". Odcinek 38: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 38. odcinku "Zniewolonej" Grigorij za wszelką cenę chce odnaleźć Katię. Jego obsesja doprowadza go do poważnych problemów z alkoholem. Możnowładca w końcu otrzymuje informację o tym, gdzie przebywa Katerina i natychmiast tam wyrusza.

d15556w

Tymczasem Katia ma konflikt z wicegubernatorem, który chce ją zwolnić z pracy. Kiedy dom Karieniewów odwiedza Nikołaj, ani oni, ani Jelena nie potrafią ukryć łączącego ich uczucia.

Natalia nie może mieć dzieci, więc Aleksander nie wypłaca Grigorijowi należnego posagu. W odwecie wściekły Czerwiński odsyła rzeczy żony do Nieżyna. Halka przeżywa prawdziwy dramat – Jakow zabiera jej rodzinie krowę i pieniądze. Zdesperowana kobieta nie może znaleźć pracy i posuwa się do kradzieży.

"Zniewolona" – fabuła serialu

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Serial "Zniewolona" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek, sobotę oraz niedzielę na kanale TVP1. Ukraińską produkcję można również obejrzeć na platformie VOD Telewizji Polskiej.

d15556w

Podziel się opinią

Share

d15556w

d15556w