Trwa ładowanie...

"Zniewolona". Odcinek 29: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [Streszczenie]

Co wydarzy się w "Zniewolonej"? Czy Katia przeżyje, a żandarmom uda się stłumić zamieszki w majątku Szeffer? Oto streszczenie 29. odcinka serialu "Zniewolona".

"Zniewolona". Odcinek 29: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [Streszczenie]Źródło: Materiały prasowe
d27zehp
d27zehp

Odcinek 29. "Zniewolonej" obejrzymy w środę, 7 lipca 2019 o godz. 20:35 na kanale TVP1.

"Zniewolona". Odcinek 29: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 28. odcinku "Zniewolonej" dowiemy się, jaki los spotkał zakopaną żywcem Katię. Jednak najpierw przenosimy się do majątku Szefferów, w którym nadal trwa chłopski bunt. Na miejsce zdarzenia zostają wysłani żandarmi oraz Nikołaj, do którego dociera wieść o śmierci Katii. O tym, że dziewczyna została zakopana żywcem dowiaduje się też Sofia.

d27zehp

Student z młynarzem udają się do młyna, gdzie ku ich zdziwieniu, spotykają rzekomą denatkę. Katia tłumaczy, że Zachar nie wykonał polecenia Lidii i nie zakopał jej do końca w grobie. Dziewczyna dowiaduje się od mężczyzn strasznej prawdy – jej ukochany Aleksjej nie popełnił samobójstwa, lecz został brutalnie zamordowany. Do młyna wchodzą żandarmi. Wierbickiej udaje się schować na strychu, jednak tyle szczęścia nie ma student, który zostaje złapany.

Grigorij dowiaduje się o męczeńskiej śmierci Katii i postanawia pojechać na jej grób.

"Zniewolona" – fabuła serialu

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

d27zehp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27zehp