Trwa ładowanie...

"Zniewolona". Odcinek 28: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

Odcinek 28. serialu "Zniewolona" pojawi się na antenie TVP1 we wtorek 6 lipca. Sprawdź, co tym razem wydarzy się w "Zniewolonej".

"Zniewolona". Odcinek 28: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]Źródło: Materiały prasowe
d3d80np
d3d80np

"Zniewolona". Odcinek 28: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 28. odcinku "Zniewolonej" nie zabraknie dramatycznych wydarzeń. Krąg przemocy, który roztoczyła Lidia nad chłopami, zaciska się. Katia w końcu przyznaje rację Nikołajowi i chce zgłosić zbrodniczy proceder Lidii Szefer. Poddani, którzy mają dosyć tyranii, również chcą podpisać się pod oficjalną skargą, która ma trafić w ręce marszałka. Ten wzywa dziedziczkę na rozmowę. Czy Lidia w końcu poniesie konsekwencję swoich okrutnych czynów?

W międzyczasie trwają przygotowania do dożynek, a Katia dowiaduje się, że ma zostać matką chrzestną dziecka Jarosławy. Lidia wraca od marszałka i spotka Katerinę. Wściekła dziedziczka nakazuje zakopać dziewczynę żywcem, mówiąc, że powinna jej odciąć ręce – ma to oduczyć kobietę pisania skarg.

Podczas dożynek wybucha bunt chłopów, który próbuje załagodzić Grigorij. W 28. odcinku "Zniewolonej" dochodzi do morderstwa – z rąk włościan ginie Zachara, a Stiepan umiera w wyniku poparzeń.

"Zniewolona". Odcinek 28: Kiedy i gdzie obejrzeć?

Odcinek 28. "Zniewolonej" można obejrzeć we wtorek, 6 lipca 2019 o godz. 20.34 na antenie TVP 1. Telewizja Polska nie oferuje w ramówce powtórek ukraińskiego serialu. "Zniewoloną" można jednak zobaczyć również na platformie vod.tvp.pl.

d3d80np
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d80np