"Zniewolona". Odcinek 28: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

"Zniewolona". Odcinek 28: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.08.2019 08:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odcinek 28. serialu "Zniewolona" pojawi się na antenie TVP1 we wtorek 6 lipca. Sprawdź, co tym razem wydarzy się w "Zniewolonej".

"Zniewolona". Odcinek 28: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 28. odcinku "Zniewolonej" nie zabraknie dramatycznych wydarzeń. Krąg przemocy, który roztoczyła Lidia nad chłopami, zaciska się. Katia w końcu przyznaje rację Nikołajowi i chce zgłosić zbrodniczy proceder Lidii Szefer. Poddani, którzy mają dosyć tyranii, również chcą podpisać się pod oficjalną skargą, która ma trafić w ręce marszałka. Ten wzywa dziedziczkę na rozmowę. Czy Lidia w końcu poniesie konsekwencję swoich okrutnych czynów?

W międzyczasie trwają przygotowania do dożynek, a Katia dowiaduje się, że ma zostać matką chrzestną dziecka Jarosławy. Lidia wraca od marszałka i spotka Katerinę. Wściekła dziedziczka nakazuje zakopać dziewczynę żywcem, mówiąc, że powinna jej odciąć ręce – ma to oduczyć kobietę pisania skarg.

Podczas dożynek wybucha bunt chłopów, który próbuje załagodzić Grigorij. W 28. odcinku "Zniewolonej" dochodzi do morderstwa – z rąk włościan ginie Zachara, a Stiepan umiera w wyniku poparzeń.

"Zniewolona". Odcinek 28: Kiedy i gdzie obejrzeć?

Odcinek 28. "Zniewolonej" można obejrzeć we wtorek, 6 lipca 2019 o godz. 20.34 na antenie TVP 1. Telewizja Polska nie oferuje w ramówce powtórek ukraińskiego serialu. "Zniewoloną" można jednak zobaczyć również na platformie vod.tvp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także