"Zniewolona" odc. 27: Co się w nim wydarzy? [Streszczenie]

"Zniewolona" odc. 27: Co się w nim wydarzy? [Streszczenie]
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy

05.08.2019 07:42, aktual.: 05.08.2019 21:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

27. odcinek serialu "Zniewolona" już 5 sierpnia. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu?

"Zniewolona" odc. 27: Co się w nim wydarzy? [Streszczenie]

W 27 odcinku "Zniewolonej" ojciec Katieriny widząc cierpienie córki, namówi ją na wyjazd do Besarabii. Niewolnica będzie się jednak bała o los chłopki Jarosławy i jej rodziny, dzięki której przeżyła po tym, jak Lidia brutalnie ją pobiła.

Tymczasem Lidia domaga się zwrotu pieniędzy, którymi przez lata wspierała matkę Aleksieja, Sofię Kosacz. Dłużniczka przeznaczy wszystkie oszczędności na spłatę należności.

Z kolei Nikołaj będzie starał się nakłonić Katierinę, by w imieniu wszystkich chłopów napisała skargę na swoją panią do marszałka szlachty. Malarz przyniesie Lidii odnowiony portret, na którym znajdzie się tylko Alosza, co bardzo zezłości kobietę. Nadal jednak będzie traktowała wizerunek Kosacza jak żywego człowieka. Położy go do łóżka, chcąc, by się wyspał. Gdy z podwórka usłyszy śmiech dziewczyny, z wściekłości każe ją wychłostać i sprzedać na rynku.

"Zniewolona" odc. 27: Kiedy i gdzie obejrzeć?

Odcinek 27. serialu "Zniewolona" wyemitowany zostanie w poniedziałek 5 sierpnia. Będzie można go obejrzeć o godzinie 20:35 na antenie TVP 1 oraz na vod.tvp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także