ycipk-47rdoi

"Zniewolona". Kto jest wielką miłością serialowego Andrieja Żadana?

"Zniewolona" to fenomen na skalę całego kraju. Polacy chcą wiedzieć wszystko zarówno o swoich ulubionych postaciach, jak i aktorach, którzy je odgrywają. Wiemy, kto jest największą miłością Maksima Radugina, czyli Andrieja Żadana ze "Zniewolonej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Kto jest wielką miłością serialowego Andrieja Żadana?
"Zniewolona". Kto jest wielką miłością serialowego Andrieja Żadana? (Materiały prasowe)
ycipk-47rdoi

Maksim Radugin to serialowy Adriej Żadan

Fani serialu "Zniewolona" nie wyobrażają sobie produkcji bez postaci Adrieja Żadana. Gdyby nie jego wielokrotna pomoc, los Katii potoczyłby się inaczej. Po śmierci ukochanego Aleksieja to Adriej został powiernikiem głównej bohaterki.

Maksim Rudgin w tej roli sprawdza się fenomenalnie, jednak mało kto wie, że 41-letni mężczyzna wcale nie miał w planach aktorstwa. Serialowy Adriej Żadan miał pójść w ślady ojca, zostając inżynierem. Mężczyzna skończył studia na politechnice, jednak wtedy zaczęło go ciągnąć na scenę oraz przed kamerę. Rudgin starał się o przyjęcie do moskiewskiego instytutu teatralnego i ku zaskoczeniu wszystkich dostał się na studia aktorskie.

ycipk-47rdoi

Rosjanin z pewnością nie żałuje tej decyzji, ponieważ w szkole poznał swoją przyszłą żonę. Miłością serialowego Andrieja Żadana jest piękna tancerka Nelly. Poznali się w 2000 r., natomiast trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Para ma trójkę dzieci. Maksim Rudgin w wywiadach przyznaje, że każdą wolną chwilę poświęca rodzinie.

ycipk-47rdoi
ycipk-47rdoi