Trwa ładowanie...

Znany dziennikarz kilka lat temu zapadł w śpiączkę. Wreszcie jest szansa, że się wybudzi

Share
Znany dziennikarz kilka lat temu zapadł w śpiączkę. Wreszcie jest szansa, że się wybudzi
Źródło: AKPA
dov9e2z

Do tej pory dziennikarzem opiekowała się jego żona, Barbara Natkaniec-Pacuła. W zeszłym roku kobieta, wbrew zaleceniom lekarzy, zabrała męża do domu. Właśnie tam, ku zaskoczeniu wszystkich, jego stan zaczął się poprawiać. Niestety, ona sama podupadła na zdrowiu, a z pomocą pospieszyła jej fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko".

- Basia nie może być sama. Basia musi czuć, że nie jest sama, że jesteśmy z nią w tych trudnych chwilach. Musimy razem rozpalić ogień nowej nadziei i pilnować, by nie gasł. Pomogą nam w tym Fryderyk Chopin i Cyprian Kamil Norwid ze wspaniałymi artystami - powiedziała Anna Dymna w rozmowie z "Faktem".

W tym celu już w Walentynki odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Marka Pacuły. W Filharmonii Krakowskiej na widzów czekać będzie wiele atrakcji.

dov9e2z

- Podczas koncertu „Kocham, bo kocham” na scenie pojawią się m.in. Jerzy Trela, Szymon Nehring, finalista ubiegłorocznego Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, a także wybitni akordeoniści z zespoły Motion Trio. Wszyscy z nich zgodzili się wystąpić charytatywnie - powiedziała Małgorzata Gogól-Górecka w rozmowie z nami.

Oprócz koncertu zostanie zorganizowana specjalna aukcja. Przedmioty do licytacji przekazali m.in. prezydent Andrzej Duda, Beata Szydło, Jerzy Owsiak, a także kard. Stanisław Dziwisz. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację Marka Pacuły.

Zobacz także: Anna Dymna: w torebce zawsze noszę kamień

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dov9e2z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dov9e2z
dov9e2z