Trwa ładowanie...
06-02-2017 16:08

Znane nazwiska przyciągną do "The Brain"? Show Polsatu odsłania karty

Premiera nowego show Polsatu za pasem. Stacja zdradza coraz więcej szczegółów. Kogo zobaczymy w fotelach jurorskich?

d4vo68t
d4vo68t

"The Brain" to naukowe talent show, które zadebiutowało w 2011 roku w Niemczech. Widzowie są świadkami zmagań geniuszy. Pokazy uczestników ocenia czteroosobowe jury, a ilość punktów przyznana po występie zdecyduje o awansie do kolejnej rundy lub eliminacji z show. W niektórych krajach to widownia przyznaje punkty, a zaproszone do studia gwiazdy kibicują w czasie wypełniania zadań.

Osoby biorące udział w „The Brain” pokażą, że potrafią m.in.: ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między obrazkami pozornie identycznymi, czy przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.

"The Brain" zdobył ogromną popularność w dziewięciu krajach na świecie: Niemczech, Francji, Chinach, Włoszech, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii oraz USA. W styczniu 2016 roku amerykańska stacja FOX wyemitowała pilotażowy odcinek, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem widowni i zapoczątkował produkcję tego formatu. Tym bardziej, że gospodarzem programu jest znany z roli w serialu "Dr HouseHouse" - Kal Penn, a w jury zasiada m.in. Mike Tyson.

Rodzima edycja ma składać się z ośmiu odcinków i zadebiutować 7 marca. Prowadzącym show będzie Jerzy Mielewski, dziennikarz sportowy Polsatu, a w jury zasiądą Anita Sokołowska ( z serialu "Przyjaciółki"), Cezary Żak (którego możemy oglądać w ostatnim sezonie "Rancza") i Mariusz Pudzianowski. Jesteście ciekawi tego programu?

youtube.com
Źródło: youtube.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4vo68t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4vo68t