Trwa ładowanie...
Znane nazwiska przyciągną do "The Brain"? Show Polsatu odsłania karty

Znane nazwiska przyciągną do "The Brain"? Show Polsatu odsłania karty

Premiera nowego show Polsatu za pasem. Stacja zdradza coraz więcej szczegółów. Kogo zobaczymy w fotelach jurorskich?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3hfskr

"The Brain" to naukowe talent show, które zadebiutowało w 2011 roku w Niemczech. Widzowie są świadkami zmagań geniuszy. Pokazy uczestników ocenia czteroosobowe jury, a ilość punktów przyznana po występie zdecyduje o awansie do kolejnej rundy lub eliminacji z show. W niektórych krajach to widownia przyznaje punkty, a zaproszone do studia gwiazdy kibicują w czasie wypełniania zadań.

Osoby biorące udział w „The Brain” pokażą, że potrafią m.in.: ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między obrazkami pozornie identycznymi, czy przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.

d3hfskr

"The Brain" zdobył ogromną popularność w dziewięciu krajach na świecie: Niemczech, Francji, Chinach, Włoszech, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii oraz USA. W styczniu 2016 roku amerykańska stacja FOX wyemitowała pilotażowy odcinek, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem widowni i zapoczątkował produkcję tego formatu. Tym bardziej, że gospodarzem programu jest znany z roli w serialu "Dr HouseHouse" - Kal Penn, a w jury zasiada m.in. Mike Tyson.

Rodzima edycja ma składać się z ośmiu odcinków i zadebiutować 7 marca. Prowadzącym show będzie Jerzy Mielewski, dziennikarz sportowy Polsatu, a w jury zasiądą Anita Sokołowska ( z serialu "Przyjaciółki"), Cezary Żak (którego możemy oglądać w ostatnim sezonie "Rancza") i Mariusz Pudzianowski. Jesteście ciekawi tego programu?

   youtube.com
Źródło: youtube.com

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3hfskr

Podziel się opinią

Share
d3hfskr
d3hfskr