Trwa ładowanie...
ycipk-4jhsuu

Znamy zwycięzcę szóstej edycji "Master Chefa"! Zwyciężył Mateusz Zielonka

Walka o tytuł "Master Chefa" w finale przybrała zawrotne tempo. Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden. Show wygrał uzdolniony kucharz z pasją do surfowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Zielonka (po lewej) zwycięzcą szóstej edycji show TVN
Mateusz Zielonka (po lewej) zwycięzcą szóstej edycji show TVN (Facebook.com)
ycipk-4jhsuu

Na ostatniej prostej do zdobycia tytułu zwycięzcy szóstej edycji "Master Chefa" znalelźli się Damian Sobek, Mateusz Zielonka i Mateusz Guncel. Panowie w towarzystwie swoich bliskich i rodzin musieli popisać się najwyższymi umiejętnościami kulinarnymi. Przed nimi stało niełatwe zadanie. W pierwszym etapie musieli przygotować wegetariańskie dania z warzyw w określonym kolorze – zielonym, żółtym, lub czerwonym. Choć wszyscy popisali się kreatywnością, odpadł Damian.

W ścisłym finale znalazło się dwóch Mateuszów i jak żartowano, walczył ze sobą Śląsk – Górny z Dolnym. Panowie mieli jeszcze wyżej postawioną poprzeczkę. W dwie godziny musieli przygotować degustacyjne menu złożone z pięciu dań: od przystawki po deser. Obaj uwijali się w pocie czoła, biegając od kuchni do spiżarni. Choć nieco szybszy był Guncel, jeden i drugi zmieścił się w czasie. Obaj także łączyli tradycyjną kuchnię z nowymi kulinarnymi trendami. Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Do oceny deseru jeden i drugi Mateusz szli łeb w łeb, a jurorzy ogłaszali remis. Ostatecznie zwyciężył Mateusz Zielonka!

ycipk-4jhsuu

Dwudziestoparoletni Ślązak gratulował koledze, ale nie ukrywał, że jest mu przykro. Magda Gessler zapewniła jednak, że decydowały milimetry, a Mateusz jest bardzo młodym i bardzo zdolnym kucharzem i wszystko jeszcze przed nim. Zielonka z kolei, choć sam niedowierzał, usłyszał od jurorów, że zasługiwał na zwycięstwo jak mało kto. Gratulujemy!

Facebook.com
Podziel się

Zobacz także: Magda Gessler o przeklinaniu w programie: Nikt nie będzie mi mówił co mam robić

ycipk-4jhsuu

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jhsuu

ycipk-4jhsuu
ycipk-4jhsuu