Trwa ładowanie...
d4j6voc

Znamy zwycięzcę szóstej edycji "Master Chefa"! Zwyciężył Mateusz Zielonka

Walka o tytuł "Master Chefa" w finale przybrała zawrotne tempo. Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden. Show wygrał uzdolniony kucharz z pasją do surfowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Mateusz Zielonka (po lewej) zwycięzcą szóstej edycji show TVN
Mateusz Zielonka (po lewej) zwycięzcą szóstej edycji show TVN (Facebook.com)
d4j6voc

Na ostatniej prostej do zdobycia tytułu zwycięzcy szóstej edycji "Master Chefa" znalelźli się Damian Sobek, Mateusz Zielonka i Mateusz Guncel. Panowie w towarzystwie swoich bliskich i rodzin musieli popisać się najwyższymi umiejętnościami kulinarnymi. Przed nimi stało niełatwe zadanie. W pierwszym etapie musieli przygotować wegetariańskie dania z warzyw w określonym kolorze – zielonym, żółtym, lub czerwonym. Choć wszyscy popisali się kreatywnością, odpadł Damian.

W ścisłym finale znalazło się dwóch Mateuszów i jak żartowano, walczył ze sobą Śląsk – Górny z Dolnym. Panowie mieli jeszcze wyżej postawioną poprzeczkę. W dwie godziny musieli przygotować degustacyjne menu złożone z pięciu dań: od przystawki po deser. Obaj uwijali się w pocie czoła, biegając od kuchni do spiżarni. Choć nieco szybszy był Guncel, jeden i drugi zmieścił się w czasie. Obaj także łączyli tradycyjną kuchnię z nowymi kulinarnymi trendami. Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Do oceny deseru jeden i drugi Mateusz szli łeb w łeb, a jurorzy ogłaszali remis. Ostatecznie zwyciężył Mateusz Zielonka!

d4j6voc

Dwudziestoparoletni Ślązak gratulował koledze, ale nie ukrywał, że jest mu przykro. Magda Gessler zapewniła jednak, że decydowały milimetry, a Mateusz jest bardzo młodym i bardzo zdolnym kucharzem i wszystko jeszcze przed nim. Zielonka z kolei, choć sam niedowierzał, usłyszał od jurorów, że zasługiwał na zwycięstwo jak mało kto. Gratulujemy!

   Facebook.com
(Facebook.com)

Zobacz także: Magda Gessler o przeklinaniu w programie: Nikt nie będzie mi mówił co mam robić

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4j6voc

Podziel się opinią

Share
d4j6voc
d4j6voc