Znamy wyniki oglądalności "Wyspy przetrwania". Polsat przegrał z TVP

"Wyspa przetrwania" to najdroższy program w historii Polsatu. Zmagania uczestników na egzotycznej wyspie miały okazać się wielkim hitem. Ile osób śledziło pierwszy odcinek reality-show?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania" (Materiały prasowe)
WP

Jak donosi serwis wirtualnemedia, pierwszy odcinek nowego programu zgromadził przed telewizorami średnio 1,41 mln widzów. Przełożyło się to na 10,30 proc. udziału Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów. W czasie emisji stacja była wiceliderem w rynku. Przegrała z TVP2, pokazującą wówczas seriale "Barwy szczęścia", "O mnie się nie martw" i "rodzinka.pl".

Czy to dobry wynik? Dla porównania, wiosną bieżącego roku 7. edycję widowiska "Dancing with the Stars.Taniec z gwiazdami" oglądało średnio 2,66 mln osób. Show było emitowany w tym samym paśmie, a stacja zdecydowała się tymczasowo zrezygnować z formatu, ponieważ nie była usatysfakcjonowana jego oglądalnością.

Wygląda na to, że zmagania śmiałków w ekstremalnych konkurencjach nie budzą oczekiwanych emocji. Czy jest szansa, że kolejne odcinki reality-show będą cieszyły się większą popularnością? Może piękne pejzaże archipelagu Fidżi przyciągną jeszcze widzów przed odbiorniki.

WP

Zobacz też: Polsat promuje "Wyspę Przetrwania": "Grzechu ma wyje*ane na nas. My tu zapie*dalamy!"

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP