Trwa ładowanie...

Znamy wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Już wiosną stacja Polsat wyemituje 9. edycję popularnego show. Które polskie gwiazdy będą miały okazję wykazać się talentem wokalnym i aktorskim?

Znamy wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!Źródło: East News
d2a6k2d
d2a6k2d

Show od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a uczestnicy za każdym razem zaskakują widzów, jak i jurorów. W dziewiątej edycji, która premierę będzie miała już za kilka tygodni nastąpią drobne zmiany. Bartłomiej Kasprzykowski zrezygnował z funkcji jurora, a zamiast niego w fotelu zasiądzie Kacper Kuszewski, który wygrał ósmą edycję.

Poznaliśmy też już pełną listę uczestników najnowszej serii "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znalazło się na niej kilka zaskakujących nazwisk. Wiadomo np. że w show zobaczymy Anię Guzik, która do tej pory była kojarzona głównie ze stacją TVN i serialem "Na Wspólnej". Warto jednak przypomnieć, że aktorka miała swój program w Polsat Cafe - "Grzeszki na widelcu". Teraz zobaczymy ją na głównej antenie Polsatu, gdzie będzie musiała zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem.

Oprócz Anny Guzik zobaczymy też Andrzeja Młynarczyka, Izę Miko, Filipa Lato, wokalistkę zespołu Red Lips - Joannę Lazer, Krzysztofa Szczepaniaka, Natalię Krakowiak i Jana Traczyka.

Filip Lato dał się poznać widzom w 7. edycji "The Voice of Poland". Szczepaniak jest aktorem teatralnym i dubbingowym, podobnie jak Natalia Krakowiak, którą na co dzień możemy oglądać w teatrze Roma. Jan Traczyk jest wokalistką, którego może zobaczyć na deskach Romy.

d2a6k2d

Jak myślicie, kto ma największe szanse na wygraną?

ZOBACZ TAKŻE: Moś broni Dereszowskiej w "TTBZ": "Ludzie szukają dziury w całym!"

d2a6k2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a6k2d