Trwa ładowanie...
d96rg8q

Znamy wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Już wiosną stacja Polsat wyemituje 9. edycję popularnego show. Które polskie gwiazdy będą miały okazję wykazać się talentem wokalnym i aktorskim?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski (East News)
d96rg8q

Show od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a uczestnicy za każdym razem zaskakują widzów, jak i jurorów. W dziewiątej edycji, która premierę będzie miała już za kilka tygodni nastąpią drobne zmiany. Bartłomiej Kasprzykowski zrezygnował z funkcji jurora, a zamiast niego w fotelu zasiądzie Kacper Kuszewski, który wygrał ósmą edycję.

Poznaliśmy też już pełną listę uczestników najnowszej serii "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znalazło się na niej kilka zaskakujących nazwisk. Wiadomo np. że w show zobaczymy Anię Guzik, która do tej pory była kojarzona głównie ze stacją TVN i serialem "Na Wspólnej". Warto jednak przypomnieć, że aktorka miała swój program w Polsat Cafe - "Grzeszki na widelcu". Teraz zobaczymy ją na głównej antenie Polsatu, gdzie będzie musiała zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem.

Oprócz Anny Guzik zobaczymy też Andrzeja Młynarczyka, Izę Miko, Filipa Lato, wokalistkę zespołu Red Lips - Joannę Lazer, Krzysztofa Szczepaniaka, Natalię Krakowiak i Jana Traczyka.

d96rg8q

Filip Lato dał się poznać widzom w 7. edycji "The Voice of Poland". Szczepaniak jest aktorem teatralnym i dubbingowym, podobnie jak Natalia Krakowiak, którą na co dzień możemy oglądać w teatrze Roma. Jan Traczyk jest wokalistką, którego może zobaczyć na deskach Romy.

Jak myślicie, kto ma największe szanse na wygraną?

ZOBACZ TAKŻE: Moś broni Dereszowskiej w "TTBZ": "Ludzie szukają dziury w całym!"

d96rg8q

Podziel się opinią

Share

d96rg8q

d96rg8q