WP

Znamy kolejną uczestniczkę "Tańca z gwiazdami". Duże zaskoczenie

Nina Terentiew podczas Gali Mistrzów Sportu zdradziła, kim będzie kolejna uczestniczka tanecznego show Polsatu. Impreza, na której to ogłosiła to oczywiscie nie przypadek. W dziewiątej edycji zatańczy niewidoma biegaczka Joanna Mazurek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dyrektor programowa telewizji Polsatu ogłosiła kolejną uczestniczkę "TzG".
Dyrektor programowa telewizji Polsatu ogłosiła kolejną uczestniczkę "TzG". (East News, Fot: East News)
WP

Jeszcze chwilę temu sporo emocji wywolała nowina o udziale Justyny Żyły w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem Nina Terentiew zaskoczyła i ogłosiła kolejną uczestniczkę. Do grona roztańczonych gwiazd dołączy biegaczka Joanna Mazurek, która ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. W 2017 r. zdobyła mistrzostwo świata w biegu na 1500 metrów podczas Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w Londynie. O jej wyczynie mówili mówi się do dzisiaj!

Dyrektor programowa Polsatu powiedziała, że niewidoma sportsmenka nie boi się wyzwań i że będzie za nią mocno trzymać kciuki. Zatem z pewnością doskonale odnajdzie się na parkiecie.

WP

Przypomnijmy, że niesłysząca aktorka Iwona Cichosz zajęła drugie (!) miejsce w siódmej edycji emitowanej przez Polsat. Partnerował jej wtedy Stefano Terrazzino.

Do tej pory wiadomo było, że wiosną zatańczą Jakub Kucner, Daniel "Qczaj" Kuczaj oraz Justyna Żyła.

W sieci posypało się natomiast mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Przede wszystkim jestem pełen podziwu dla pani Joasi, że podjęła się tego! Trzymam mocno kciuki", "Już nie mogę się doczekać" - piszą fani i muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

WP

Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami"?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP