Trwa ładowanie...

Znamy już inwestorów polskiej edycji Dragons’ Den

Share
Znamy już inwestorów polskiej edycji Dragons’ DenŹródło: tv 4
d3teys5

Anna Garwolińska, Krzysztof Golonka, Grzegorz Hajdarowicz, Maciej Kaczmarski i Marian Owerko w polskiej edycji programu „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”.

Już na wiosnę 2011 roku na antenie Czwórki obejrzeć będzie można pierwszą edycję międzynarodowego hitu telewizyjnego – „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”.

„Dragons’ Den” to program, w którym przedsiębiorcy, wynalazcy i odkrywcy prezentują swoje pomysły piątce polskich biznesmenów-milionerów, którzy – jeżeli pomysł uznają za atrakcyjny – są w stanie, w zamian za część udziałów, bardzo poważnie wesprzeć go finansowo. Ponieważ jednak pieniądze na inwestycje pochodzą z ich prywatnych środków, należy liczyć się z tym, że kryteria będą surowe.

Rolę inwestorów w polskiej edycji programu pełnić będą: Anna Garwolińska – właścicielka m.in. jednej z najbardziej dochodowych polskich firm public relations - Glaubicz Garwolińska Consultants, prezes i współwłaściciel funduszu inwestycyjnego Xevin Investments – Krzysztof Golonka, krakowski przedsiębiorca, inwestor i producent filmowy Grzegorz Hajdarowicz, działający na rynku usług finansowych Maciej Kaczmarski oraz prezes i największy akcjonariusz notowanej na GPW spółki Bakalland - Marian Owerko.

d3teys5

Program „Dragons’ Den – jak zostać milionerem” oparty jest na licencji Sony Pictures Television International. Format powstał w 2001 roku w Japonii. Od tego czasu lokalne wersje powstały m.in. w Afganistanie, Australii, Kanadzie, Czechach, Finlandii, Irlandii, Izraelu, Holandii, Nowej Zelandii, Nigerii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Ukrainie.

Polską edycję programu produkują Medion art Studio i ATM Grupa S.A.

d3teys5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3teys5